,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Кому підкориться Прикарпаття?
  • 23 сентября 2011 |
  • 20:09 |
  • bayard |
  • Просмотров: 867
  • |
  • Комментарии: 3
  • |
0
21-25 вересня 2011 року у Горганах (зовнішня смуга Українських Карпат) проходить п'ятий етап чемпіонатів Росії та України з трофі-рейдів Gorgan Trophy'11. Ця місцевість, яка отримала назву від кам'яних зсувів – ідеальне місце для змагань з подолання бездоріжжя на позашляховиках і квадроциклах, повідомляє «Спротив».

На старті змагань в селі Осмолода (Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл.) зібралося приблизно 300 учасників із Росії, України, Білорусі, Литви. У тутешньому готельному комплексі «Вільні Вітри» всього лише 40 місць, тому більшість людей приїхали з наметами або селилися по хатах.


Учасником цих найцікавіших перегонів зареєстрований екіпаж під керівництвом Віктора Вікторовича Януковича. Будучи ідейним натхненником цього спортивного свята, народний депутат Янукович прибув заздалегідь. Жителі місцевих сіл не розпещені частими відвідуваннями столичних політиків, тому з живим інтересом почали підтягуватися до автокемпінгу. Будучи добрим і чуйним, він із задоволенням поспілкувався з ними. Люди розповіли, що основною проблемою є жахливий стан дорожніх комунікацій 17 км ділянки, бо демонтували вузькоколійку, якоюсь колись перевозили ліс. Зараз ліс возять багатотонним автотранспортом, який руйнує дороги. Янукович попросив колег парламентаріїв разом розібратися з проблемою і постаратися її вирішити.

«Для мене автоспорт – не лише хобі, а й спосіб життя. Люблю їздити по нашій Україні, багато спілкуюся, дізнаюся, чим хто живе і які де проблеми. Звичайно, намагаюся допомогти людям. Реагую на критику, навіть якщо критикують мене. Якщо по ділу, об'єктивно. Але з упевненістю можу сказати, що такої природної краси і щирих людей, як у нас, немає закордоном»- розповів Віктор Янукович журналістам.


Організатори Gorgan Trophy '11 врахували всі претензії екологів – запровадили «екологічний внесок» у сумі приблизно 100 доларів. Це відчутна мотивація берегти природу: внесок сплачується на старті змагань і повертається на фініші. Але якщо тебе застали при митті автомобіля у місцевій річці, псуванні дерев, засмічуванні території, або, тим більше, вирубці лісу – плакали твої гроші...


«Гірське трофі по-своєму особливе і складне. Звичайні болота і трясовини тут складають дуже малу частину тих перешкод, які трапляються на шляху екіпажу. Та й ці болота особливі - так звані Карпатські болота з характерними глиняно-кам'янистим ґрунтом, до якого машина просто прилипає. Більшу частину маршруту складають кам'янисті русла річок, що одночасно є єдиною дорогою в ущелинах, круті та затяжні підйоми з вимоїнами, піднімаючись по яких, іноді здається, що їдеш просто у небо. Броди через гірські річки, які затаїли чимало несподіваних сюрпризів, таких, як швидка течія, що може збити не тільки з ніг, але й потягнути позашляховик, або промоїни глибиною у пару метрів, у які можна потрапити. Тільки фізично і духовно сильні люди можуть витримувати без перерв 16-годинні перегони», - розповів журналістам організатор перегонів Сергій Осадчий.
My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх