,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Пластуни покажуть нову гру «За Волю! УПА проти фашистської Німечинни»
  • 5 сентября 2011 |
  • 15:09 |
  • нах... |
  • Просмотров: 1343
  • |
  • Комментарии: 23
  • |
0
Особливістю гри є те, що, окрім азарту, вона несе просвітницький характер.

Про її правила гри, історію виникнення та про особливі ілюстрації розповідатимуть Тарас Зень (Івано-Франківськ), Ростислав Гнатик (Львів) та Василь Стефанишин (Івано-Франківськ—Львів).

Пластуни покажуть нову гру «За Волю! УПА проти фашистської Німечинни»

Пластуни покажуть нову гру «За Волю! УПА проти фашистської Німечинни»

Пластуни покажуть нову гру «За Волю! УПА проти фашистської Німечинни»

Пластуни покажуть нову гру «За Волю! УПА проти фашистської Німечинни»Довідка: «За Волю!» — це стратегічна гра для двох осіб. Кожний гравець грає однією колодою карток, що представляє одну з держав Другої світової війни. Кожна картка, яких в наборі є 126, має свої особливості — або допомагати в нападі на противника, або оборонятись перед нападами. Гра рекомендується дорослим та дітям від 12 років.

Сторонами гри є Українська Повстанська Армія та Вермахт фашистської Німечинни.

Гра вигадана 2004 року членом Пласту з Канади Андрієм Водославським на одному з пластових таборів. Першими власноруч зробленими картками він бавився з дітьми. Юним пластунам припала до душі така історично-виховна розвага і вони, їхні батьки та інші пластові виховники настирливо наполягли на тому, щоб створити даний продукт на професійному рівні. Адже окрім звичайної розваги молодим людям гра несе просвітницький характер. Вона ілюструє, що УПА боролась не тільки проти загонів НКВД, але й проти фашистської Німечинни.

Так, вже у 2010 році перший тираж гри, що друкувався у Львові, побачили українці Канади та США.

Офіційно гру видало новостворене підприємство Андрія Водославського — «Painted Fox Productions» («Фарбований лис»). Ілюстрації для карток створили українські художники з київської творчої майстерні «Культбаба».

Не зважаючи на те, що гра «За Волю!» спершу поширювалась у колі діаспори, вона викликала неабияке зацікавлення і в Україні. Через це у 2011 році було віддруковано другий, невеликий тираж, який став вже більш адаптований для українського гравця.

Оскільки ніша саме українських настільних ігор в нашій державі не заповнена, гра «За Волю!» є чи не першою, яка висвітлює боротьбу українського народу за свою державність. Вона може слугувати добрим подарунком чи сувеніром для близьких людей.

Спершу продукт поширюватиметься виключно комерційним шляхом. Якщо гра викличе зацікавлення у суспільстві і успішно реалізовуватиметься, наступні тиражі гри пластуни поширюватимуть у навчальних закладах безкоштовно.

http://kolomyya.org/se/sites/ko/38968/

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх