,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"Динамо" ніколи не підтримає Бандеру і екстремізм
  • 11 августа 2011 |
  • 11:08 |
  • нах... |
  • Просмотров: 13067
  • |
  • Комментарии: 10
  • |
0
Президент "Динамо" Ігор Суркіс розповів, що не звільняв побитого фанатами співробітника клубу і засудив дії футбольних вболівальників.

- Особисто я нікого не звільняв. Я взагалі у відпустці, тому не можу нікого звільнити. А що стосується того, що сталося, то це повне беззаконня. Коли я свого часу говорив, що не приведу дитини на стадіон, мені дорікали в непатріотизмі до клубу. А як інакше, якщо чується один суцільний мат і образи. Коли вони на мою адресу, це така справа, як мовиться, вдячність за ті гроші і сили, які я вкладаю в клуб. Але на подібне беззаконня ми будемо реагувати дуже серйозно.

- Які заходи ви збираєтеся провести?
- Ми будемо боротися всіма доступними методами. Зокрема, наберемо потрібну кількість професіоналів, з допомогою яких займемося відстеженням так званих "вболівальників", яких потім просто не будемо пускати на стадіон. Бажано, щоб нам допомагали правоохоронні органи. Наскільки мені відомо, Верховна Рада прийняла новий закон, за яким міліція може бути присутньою на стадіоні. Раз так, значить будемо вирішувати питання про повернення міліції на трибуни. Не хочу робити з цього ніякої політики, але УЄФА подібні інциденти дуже жорстко присікає, ми постійно платимо штрафи в Прем'єр-лігу. Не кажучи про те, що у нас Євро-2012 на носі.

Відносно постраждалого співробітника, ми йому надамо всіляку допомогу, оплатимо його лікування. Я з ним поговорю, адже щось його змусило одного піти проти львівських вболівальників, які могли неадекватно зреагувати. Що, власне, і сталося. Тих, у свою чергу, тут же підтримали вболівальники "Динамо". У них завжди збуджений стан, воно й зрозуміло, футбол. Але це не дає ніякого права здійснювати подібні вчинки. Все можна і потрібно пояснювати словами.

- Ваше ставлення до присутності на матчах банерів з такими людьми, як Шухевич і Бандера.
- Не повинно бути ніяких політичних портретів. Неважливо, хто це - Бандера, Сталін, Берія. Тим більше, диктор про це постійно попереджає. Скільки разів, коли палять фаєра, він нагадує про дітей і літніх людей на стадіоні.

Я зустрічався з ультрас, намагався йти їм назустріч. Зміна емблеми була їхньою ідеєю, нате вам нову емблему. Прибрали жорсткий контроль, зробили абонементи за доступною ціною. Словом все, щоб вони могли підтримувати команду, вимагати від неї результат. За результат я готовий відповідати. Але терпіти прояви політики, насильства, екстремізму ми не будемо. Інакше взагалі будемо відлученими від європейського футболу.

Постійно якимось чином примудряються проносити піротехніку, інші заборонені предмети. Доводиться обшукувати людей, принижувати їх гідність. Але що поробиш, якщо вони по-іншому не розуміють?

- За результатами призначеного на 11 серпня засідання ДК Прем'єр-ліги до "Динамо" можуть застосувати найсуворіші санкції. Ви морально до них вже готові?
- Сподіваюся, що вони будуть розумними. Ми не повинні через якусь купку людей позбавляти видовища тих вболівальників, які дійсно люблять футбол.

http://sportanalytic.com/?category=footbal...i_ekstremizm504

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх