,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Янукович визначився з міністром ЖКГ
  • 26 июля 2011 |
  • 10:07 |
  • bayard |
  • Просмотров: 17158
  • |
  • Комментарии: 0
  • |
0
Екс-голова Донецької обласної державної адміністрації Анатолій Близнюк призначений міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (МінЖКГ). Відповідний указ президент України Віктор Янукович підписав 12 липня, повідомляється на його офіційному сайті.
При цьому іншим указом голови держави на посаду голови Донецької області призначено Андрія Шишацького.

Близнюк обіймав посаду донецького губернатора у 2002-2005 рр. і з березня 2010 р. Відзначився тим, що заявляв, що у держави нема грошей на ремонт доріг, а сам їздив на «Мерседесі» за мільйон гривень.

Тепер він буде займатися реформуванням ЖКГ. Близнюк вже запропонував ліквідувати ЖЕКи в разі їхньої неефективності, повідомляє прес-служба Партії регіонів.

“Я – людина не нова. І розумію, що старі проблеми по-старому вирішувати вже неможливо. Я бачу ці проблеми. І президент Віктор Янукович поставив мені відповідні завдання”, – сказав Близнюк.

“Інше питання: це монополії на газ, воду. Там теж треба буде дивитися. Може здатися неправильним, але комерціалізація цих процесів повинна відбутися”, – зазначив Близнюк.

Шишацький (1965 р.н.) з 1995 по 2003 рік був директором Донецького заводу великопанельного домобудівництва (ДЗКПД) комбінату “Донецькшахтобуд”. З 2003 по 2007 рік – генеральний директор ВАТ “Харцизький трубний завод”. З 2007 по 2010 рік – директор ТОВ “Фармація Донбасу”.

15 квітня 2010 його обрано головою Донецької обласної ради. Шишацького називають людиною Рината Ахметова, оскільки він довгий час працював менеджером на підприємствах СКМ.

Як повідомлялося, президент 1 червня 2011 звільнив Віктора Тихонова з посади віце-прем’єра – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ. Того дня також були звільнені перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Юрій Хіврич і голова Севастопольської міської державної адміністрації Валерій Саратов.
Перед цим Янукович також змінив голову МОЗ. 17 травня Янукович звільнив Іллю Ємця з посади міністра охорони здоров’я. 24 травня новим міністром охорони здоров’я став Олександр Аніщенко.

Також 1 червня Головний державний санітарний лікар України Сергій Риженко написав заяву про звільнення. За кілька днів Янукович призначив головою Державної санітарно-епідеміологічної служби України Анатолія Пономаренка. Крім того, ще одним указом президент звільнив Сергія Копитова з посади заступника міністра охорони здоров’я.

Торік ЗМІ відзначали, що в українських вищих ешелонах влади все більше “донецьких”. Наприклад, їм “віддали” Крим. Цьогоріч Янукович перевів кілька донецьких суддів у господарський суд міста Києва. Свіжопризначений голова МОЗ також раніше працював начальником управління охорони здоров’я Донецької обласної держадміністрації.
My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх