,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Екс-головний архітектор Києва Бабушкін: Пишаюся всіма своїми проектами і ніколи не відмовлявся від замовлень
  • 25 июля 2011 |
  • 08:07 |
  • bayard |
  • Просмотров: 18810
  • |
  • Комментарии: 0
  • |
0
« І будівельниками пишаюся. І свій будь-який реалізований об’єкт вважаю великою удачею. Адже що таке зробити об’єкт? Це титанічна праця великого колективу. Це час і знання. Насправді ніхто з архітекторів як патріот не відмовився від роботи, яку йому давали. Жоден. І я не відмовлявся. Архітектор має право зробити будь-яке замовлення. Відмовитися — це неправильно. А ось правильно вплинути ... Це вдавалося».

Відповідаючи на питання про його вплив на замовника під час проектування відомої будови на Кловській, 7, С. Бабушкін сказав: «Це прекрасний об’єкт! Я до нього безпосередньо причетний і як архітектор, і як автор. Це український інвестор. Це комплекс на 47 поверхів. Це гордість. І мене абсолютно нічого не бентежить. Вищий чи нижчий від Лаври... Де в нас записано в законі, вищий чи нижчий? Та немає таких законів ніде. У нас таких законів немає. Це все емоції — вище або нижче. Я завжди одне тільки скажу: слава богу, що дзвіниця Лаври висотою 96 метрів виявилася. А якби наші предки збудували її в 15 метрів? Що, ми б тоді взагалі вище нічого не будували? Все це дурниці ... »

Говорячи про будівництво житлового будинку на Грушевського, 9а, архітектор заявив: «Я безпосередньо причетний і до цього об’єкта. Я його проектував, а Василь Присяжнюк, що став головним архітектором столиці після мене, погоджував. Я й сьогодні переконаний, що на цьому плато можна будувати будинки. І воно буде з часом забудоване».

На думку С. Бабушкіна, єдина концепція забудови столиці полягає в тому, що це «велика необхідність будувати — і ще раз будувати».

«Ще 20 років тому всі офіси базувалися в підвалах, і ми вважали це за щастя. Коли ми побудували перший «Поділ-плаза», він не заселявся десь півтора року. Я теж не розумів, що ж це ми побудували... До всього треба було звикнути», — заявив він.

С. Бабушкін також категорично спростував інформацію про те, що багато об'єктів в історичних ареалах узгоджувалися незаконно по дзвінку: «Та нічого по дзвінку не узгоджувалося. Ось особисто я не знімаю з себе жодної відповідальності».

Водночас, Бабушкін коментуючи питання про конфлікт інтересів (як відомо, архітектор поєднував посаду в мерії і керівництво власної авторської майстерні), заявив, що не сам приймав ті чи інші рішення. «Я проходив містобудівні ради КМДА й Держ буду. І мені це було важко: там погоджували не посаду, а конкретний проект. Так, мені завжди намагалися пред’явити, що я головний і проектую. Але на те я й головний, щоб проектувати. Доки я був на посаді, всі архітектори могли працювати із замовниками. Жодного конфлікту інтересів не було, і вже років вісім мені про це не нагадували. Це справи давно минулих днів. Моя майстерня чи чиясь іще... Я не приховував, що вона в мене є. Я не займався поборами й не жив на хабарі. Крити кують? Отже, робив усе правильно. Ніхто й ніколи не аплодує чужим удачам».

Детальніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» у статті Інни Ведерникової «Дорога моя столице ... - 2. Як забудовувався історичний Київ. Версії співучасників»
My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх