,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


На «Бандерштаті» читатимуть лекції про УПА
  • 17 июля 2011 |
  • 11:07 |
  • нах... |
  • Просмотров: 65075
  • |
  • Комментарии: 20
  • |
0
13-14 серпня у Луцьку відбудеться п’ятий фестиваль українського духу «Бандерштат-2011». Хедлайнерами дійства стануть – «Тартак», «Хорта», «Димна Суміш».

Про це повідомили організатори - Всеукраїнська молодіжна організація «Національний Альянс».

Розважатимуть публіку на фестивалі: «ТerraCod» (Білорусь), «Гапочка» (Київ), «Веремій» (Київ), «Мерва» (Рівне), «Андерсон» (Київ), «Брем Стокер» (Рівне), «Мартові» (Вінниця), «Фіолет» (Луцьк), «Sweetlo» (Київ), «RIZUPS» (Львів), «Ворст» (Рівне), «ХУ4» (Львів), «Камо Грядеши» (Київ), «CUBE» (Луцьк), «4Hours» (Луцьк), «The Crаbs» (Рівне), «Широкий Лан» (Калуш), «30 паралель» (Моршин), «Спалені Вітрила» (Рівне), «Етсетера» (Суми).

Окрім великої музичної сцени, на фестивалі буде акустична та літературна сцени (уже зголосилися приїхати Віталій та Дмитро Капранови), звідки теж лунатимуть твори на патріотичну тематику.

Традиційно на фестивалі буде яскраво представлена патріотично-виховна складова, у межах якої заплановані зустрічі з ветеранами УПА, розгорнення різних тематичних виставок та експозицій, лекції на тематику історії УПА та національних героїв України тощо. Також в програмі фестивалю будуть традиційні для «Бандерштату» конкурс на кращого стрільця, майстер-класи з традиційних українських бойових мистецтв, патріотичні квести, нічна ватра, татуювання, боді-арт патріотичного змісту та багато іншого.

Як зазначив представник ВМГО «Національний Альянс» Ігор Гузь, не зважаючи на фінансові труднощі (наразі ведуться перемовини з представниками Луцької міської ради щодо виділення коштів) фестиваль відбудеться, він для багатьох представників молодого покоління українців став асоціюватися з волинським регіоном.

Ігор Гузь нагадав, що торік на фестиваль Волинська облрада виділила 40 тис. грн, однак, чинний губернатор скасував це рішення.

«Бандерштат» уже не вперше оголошується територією без алкоголю. Як розповіла ZAXID.NET прес-секретар фестивалю Анастасія Передій, від народження у 2007 році фест намагався бути безалкогольним, але відвідувачі якось проносили алкоголь, тому минулого року було багато випадків, коли алкоголь вилучали. «На території фестивалю не продають алкоголь, ми намагалися так зробити, щоб і в його околицях цього не робили», - зазначила Анастасія Передій.

Так і цього року організатори заходу та волонтери будуть суворо контролювати та забороняти вживання алкоголю на фесті. Порушивши умови, в учасників будуть вилучати спиртне і їх виганятимуть з території фестивалю.

Організатори заходу ведуть перемовини про участь у святі

http://vidgolos.com/101440-na-bandershtati...yi-pro-upa.html

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх