,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ООН за легалізцію марихуани
  • 7 июля 2011 |
  • 12:07 |
  • нах... |
  • Просмотров: 109190
  • |
  • Комментарии: 9
  • |
0
На думку авторів пропозиції, легалізація наркотиків у всьому світі і припинення кримінального переслідування наркоманів будуть більш ефективні, ніж війна проти розповсюдження наркотичних речовин.

До складу комісії увійшли колишній Генсек ООН Кофі Аннан і колишні президенти Мексики, Колумбії і Бразилії. У експертній доповіді відзначається, що боротьба з наркотиками призвела лише до посилення наркоторгівлі та організованої злочинності. При цьому, вона обходиться платникам податків в мільйони доларів і забирає життя тисяч людей.

Свою думку з приводу легалізації наркотиків висловив творець Фонду "Місто без наркотиків" Євген Ройзман:

"Висновки комісії абсолютно помилкові Там, де з наркотиками боролися -. Там більше наркотиками не торгують Самі прямі швидкі приклади -. Це Китай, це Японія, це та ж Швеція і ще десятки інших прикладів Я, як людина. яка займається боротьбою з наркотиками, заявляю. - там, де не дають торгувати наркотиками, там ніхто наркотиками не торгує. Моїм очам свідків не треба Що тепер, за аналогією, -.. запропонувати декріміналізувати вбивства і перестати з ними боротися, якщо кількість зростає Давайте спробуємо ще героїн легалізувати? "

Керівник Фонду "Тверезе місто" Євген Маленкін запропонував протестувати на наркотики самого Кофі Аннана:

"Ті люди, які входять до комісії, не є експертами у галузі проблеми наркотизації країн. До чого призведе легалізація, ми з вами знаємо, вона призведе до поголовного вживання наркотиків, помолодшають наркомани, будуть трупи валятися на вулицях. Нам ця комісія .... - не указ. Тести у них треба взяти ".

Між тим, голова фонду "Нова Наркополітика" Лев Левінсон вважає рішення про легалізацію наркотиків правильним:

"Це очікувана пропозиція. Дуже важливо, що воно прозвучало на такому високому рівні. Нічого страшного в цій пропозиції немає. Треба визнати, що війна з наркотиками програна. Якщо подивитися на ситуацію в , діяльність Федеральної служби з контролю за обігом наркотиків з кожним роком звітує все про великі вилучення, тонни вилучаються, працюють вони все краще, а ситуація, як вони самі кажуть, стає все гірше. Заборона будь-яких речовин була безперспективною. Легалізація не означає схвалення наркотиків. Треба вміти профілактувати і боротися з наслідками грамотно ".

За даними ООН, вживання зросло з 1998 по 2008 рр.. на 35 відсотків, кокаїну - на 27, а марихуани - на 8,5. Автори доповіді виступили з критикою на адресу урядів тих держав, які вважають методи боротьби з розповсюдженням наркотиків ефективними.

http://svit24.net/curiosities/58-kuryozy/4...uvati-marihuanu

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх