,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


УКРАЇНА РОЗПОЧАЛА ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО ВАКЦИН
0

Українська фармацевтична компанія ТОВ "Фармекс Груп" та французький фармацевтичний гігант Sanofi Pasteur розпочали власне виробництво вакцин в Україні. Як повідомили УНН у "Фармекс Груп", французькі колеги висловили задоволення технічними можливостями українського заводу і вже запровадили тут не тільки власні технології, а й систему якості препаратів, яка вважається однією з кращих у світі.


"Виробництво вакцин європейської якості в Україні дозволить значно здешевити кінцевий продукт. Споживачі отримають європейський продукт високої якості за українськими цінами", - зазначили у "Фармекс-Груп".

Нагадаємо, ТОВ “Фармекс Груп” створено на початку 2010 року на базі науково-виробничого центру “Макс-Велл” (v. Бориспіль, Київська область). Загальний обсяг інвестицій у будівництво та обладнання становив 100 мільйонів доларів США, що на сьогоднішній день є найбільшою в Україні інвестицією у фармацевтичну галузь.

29 березня 2010 року підприємство отримало виробничу ліцензію АВ № 501305. Наразі у портфелі “Фармекс Груп” 27 продуктів власного виробництва.

Компанія Sanofi Pasteur – вакцинальний підрозділ компанії Sanofi Aventis є одним з найбільших у світі виробників імунобіологічних препаратів, в тому числі вакцин. Компанія постачає свою продукції у понад 90 країн світу і керує 13 заводами в усьому світі, включаючи завод в Марси Л’етуаль, який вважається найбільшою виробничою площадкою вакцин у світі. Бюджет компанії на запровадження інновацій та винахід нових типів ліків та вакцин у 2010 році становив біля 300 мільйонів євро.

http://www.unn.com.ua/ua/news/04-07-2011/406498/

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх