,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Черкаси в зоні стихійного лиха
  • 30 июня 2011 |
  • 11:06 |
  • sereda |
  • Просмотров: 60034
  • |
  • Комментарии: 1
  • |
У ніч з 28 на 29 червня в Черкасах пройшли проливні дощі, які викликали підтоплення значної території в обласному центрі.

За даними Гідрометцентру впродовж ночі у Черкасах випало 38, 4 мм опадів, що перевищує місячну норму в 2 рази. У десять разів перевищена декадна норма, впродовж останніх днів у Черкасах випало 150 мм опадів, що перевищує десятиденну норму в 10 разів.

За кілька годин було затоплено більшість автошляхів, тому вже зранку більшість черкащан, через обмеження руху громадського транспорту не змогли дістатися до роботи.
Сотні людей після повені викликаної проливними дощами звернулися по допомогу до рятувальників. До оперативно-кординаційного центру Управління, впродовж лише однієї години надійшло більше ста звернень від громадян, домоволодіння яких заливало водою, та від автомобілістів чиї автівки було затоплено.

Наявна техніка підрозділів МНС зараз працює по відкачуванню води. Зокрема техніка аварійно-рятувального загону спецпризначення та СДПЧ-2 міста Черкаси відкачує воду із підвалів житлових будинків по вулиці Хоменка, та водозбірного колектора в районі вулиці Смілянської. Мотопомпи міського відділу МНС відкачують воду з підвального приміщення Полікліники №5

Зараз рух транспорту або обмежено або повністю заблоковано на перехресті вулиць Смілянська - Вернигори, Героїв Дніпра - Смірнова, Конєва - 30 років Перемоги, в міському районі - «Казбет», Пацаєва - Подолінського - Ватутіна, Гоголя - Р. Люксембург, Смілянська - Ільїна, Котовського - Одеська, Смілянська - 30 років Перемоги, вул. Сумгаїтська в районі магазину Фуршет, вулиця Ярославська - Героїмівська.

У наслідок сильних злив зазнала пошкодження також дамба через річку Дніпро, де зараз тривають відновлювальні роботи. На ній частково обмежено рух транспорту.

Також через загрозу підтоплення обладнання, відключено Електропідстанцію РП-28, яка забезпечує електроенергією Південно-Західний район міста.

Наразі у місті підтопленими залишаються одинадцять місць. Через це залишається ускладненим транспортний зв'язок між кількома районами міста.

Вранці відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій проаналізовано ситуацію, що склалася в місті, прийняті відповідні рішення, та дано розпорядження відповідним службам щодо усунення наслідків надзвичайної події.

Черкаси в зоні стихійного лиха


Черкаси в зоні стихійного лиха


Черкаси в зоні стихійного лиха


Черкаси в зоні стихійного лиха


Черкаси в зоні стихійного лиха


Черкаси в зоні стихійного лиха


My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх