,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


«Контролювати інтернет будемо в будь-якому випадку»
  • 18 июня 2011 |
  • 11:06 |
  • нах... |
  • Просмотров: 1652057
  • |
  • Комментарии: 17
  • |
0
Народнический депутат Павло Унгурян вимагає встановити жорсткий контроль за інтернетом, а його бажання зобов'язати провайдерів зберігати історії переходів просторами Всесвітньої павутини кожного користувача викликають у провайдерів тихий жах.

Інтернет-провайдери заявляють, що під виглядом захисту суспільної моралі ви нібито намагаєтесь проштовхнути можливість доступу оперативних співробітників до особистого листування інтернет-користувачів. Навіщо вам це?
- Я нічого такого не проштовхую. Сьогодні правоохоронні органи в рамках Кримінально-процесуального кодексу і так мають право це робити. І це правильно, тому що сьогодні в Україні виробляється і розповсюджується значна частина загальноєвропейського ганебного контенту. Я маю на увазі дитячу порнографію. Тут повинна бути жорстка безкомпромісна боротьба. І кричати, що під цим виглядом буде контролюватися все і вся, безглуздо. Ці штучки, мовляв, «ми проти контролю інтернету», не пройдуть. Так що контролювати інтернет будемо в жодному разі. Щоб зняти з нашої країни ярлик виробника дитячого порно, повідомляє ВД.

Як відбувається контроль спецслужб за розмовами по телефону, в цілому зрозуміло. Але як ви пропонуєте контролювати інтернет-користувачів?
- Ми хотіли на законодавчому рівні зобов'язати кожного провайдера зберігати протягом декількох місяців інформацію, хто на який сайт в інтернеті заходив. Але потім в результаті дискусій цю норму прибрали, розуміючи, що у них немає на це грошей. До того ж у нас, на жаль, ще не та країна, коли ми можемо бути спокійними, що якийсь співробітник провайдера не продасть комусь диск з даними, які сайти в інтернеті відвідував користувач. Це ж буде компромат на будь-якої людини. Та хіба мало хто і які сайти відвідує! Найважливіше, щоб це не було використано як інструмент у політичній боротьбі. Тому цій нормі закону ми сказали «ні». Але в будь-якому разі сьогодні основні провайдери подібну інформацію зберігають. Не так довго, як це, наприклад, зафіксовано в рамках європейського законодавства, але зберігають. У нашому законодавстві ми закріпили відсилочну норму до КПК, де сказано, що за приписом слідчого або рішенням суду в рамках ОРД провайдер зобов'язаний почати відстежувати конкретного абонента.

Чи не вийде так, що під виглядом ОРД спецслужби почнуть безконтрольно відслідковувати особисту переписку політиків і бізнесменів? Прецеденти адже є.
- Безумовно, це можна обернути і так, як ви сказали. Я згоден. Але тоді за таким же принципом можна трактувати кожен закон. Давайте звинуватив будь-якого опозиційного політика в зберіганні наркотиків, але це ж не означає, що закони про боротьбу з наркотрафіком приймати не потрібно. Це вже питання правої держави.

http://svit24.net/politic/77-politic/4477-...jakomu-vypadkur

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх