,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Львівська облрада не має права забороняти символіку – А.Могильов
0

Львівська облрада є місцевим законодавчим органом, тому вона не має права забороняти будь-яку символіку. Про це в прямому ефірі одного з українських телеканалів сказав міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов, передає УНН.

"Львівська та будь-яка облрада - це законодавчий орган тільки у певній, достатньо вузькій частині норм права. Заборонити якусь символіку Львівська облрада не має права. А якщо я приїхав з іншого регіону, з іншої області?", – зазначив міністр.

За його словами, в нашій країні навіть за носіння нацистської символіки відповідальності немає: законопроект, який би забороняв нацистську символіку, був у Верховній Раді, але парламент його відхилив.

Також він наголосив, що за законами України кожен громадянин має право робити все, що не заборонено законом. "Законом не заборонений червоний прапор, не заборонена "георгіївська стрічка", не заборонений чорно-червоний прапор і т.д. Тому будь-які намагання обмежити його (громадянина України. - Ред.) права є правопорушенням", - додав міністр

http://www.unn.com.ua/ua/news/14-05-2011/356018/

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх