,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У День перемоги до Львова стягнули заїжджих провокаторів з Тернополя та Івано-Франківська, - губернатор Львівщини
0
У День перемоги до Львова стягнули заїжджих провокаторів з Тернополя та Івано-Франківська, - губернатор Львівщини


Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк засуджує провокації, які відбулися у Львові 9 травня. Про це йдеться в його зверненні до мешканців Львівської області та всіх регіонів України.

"Я заявляю сьогодні як керівник регіону, як галичанин з народження і як громадянин вільної, незалежної і демократичної України. Я заявляю від імені усіх чесних і здоровомислячих людей, що засуджую провокації і провокаторів. І обіцяю – вони будуть покарані з тим, щоб подібне ніколи більше не повторилося ні у Львові, ні в будь-якому іншому місті України", - стверджує Цимбалюк.

"Так, їм не вистачило власних сил, щоб зіпсувати свято у Львові, і вони стягнули до міста ще заїжджих провокаторів з Тернополя та Івано-Франківська. Начебто воювали за колір прапора. Але підлість не має кольору. Безкультур’я не має кольору. Воно просто погано пахне", - зазначає голова Львівської ОДА.

"Жменька ультрарадикалів – це не є обличчя Львова, це радше пляма, тінь, яку вони хочуть кинути на лик Галичини", - переконаний губернатор. - Кому від "лжепатріотизму" стало краще жити у Львові? Це неправда, що в нашому регіоні живуть нетерпимі, брутальні, безкультурні люди, які воюють з полеглими, які топчуть пам’ять загиблих солдат, які не дають можливості внукові покласти квіти до могили діда. Саме такий образ львів’янина намагаються нав’язати зараз ультрарадикали своєю бездумною поведінкою, граючи на емоціях і святих почуттях людей, використовуючи таку непросту історію нашого краю в своїх вузькопартійних інтересах.

"Думаю, що мусимо разом, усією громадою остудити гарячі голови. Треба провести об’єктивне, справедливе розслідування, назвати і покарати винних. І разом винести з усього, що сталося, добрий урок. Події у Львові "додали гіркоти до такого світлого свята – 9 Травня, яке вже багато десятиліть для усіх людей доброї волі є символом перемоги добра над злом. Ніхто і ніщо не може заборонити Перемогу. Як ніхто не може заборонити людині пам’ятати, віддавати шану полеглим за рідну землю…", - наголошує Михайло Цимбалюк.

http://mediastar.net.ua/13470-u-den-peremo...-lvvschini.html

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх