,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"Свобода" вимагає порушити карну справу за фактом перебування іноземних військовиків у Харкові
-5
"Свобода" вимагає порушити карну справу за фактом перебування іноземних військовиків у Харкові

10 травня 2011 р. Харківська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" звернулася до Генерального прокурора України Віктора Пшонки з вимогою порушити кримінальну справу за фактом протизаконного перебування у Харкові військовиків збройних сил Російської Федерації. Відповідне розпорядження в обхід Конституції України 27 квітня цього року підписав міський голова Харкова Геннадій Кернес.

Нагадуємо, 6 травня "Свобода" уже зверталася до органів МВС, СБУ та прокуратури, аби ті попередили кричуще порушення українського законодавства щодо розміщення іноземних військових формувань на території України: http://www.kharkiv.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/021444/. Ідеться про 90 (за іншими даними – 102) курсантів Воронезького військового авіаційного університету (РФ), яких Геннадій Кернес "особисто" запросив для участі у військовому параді 9 травня в Харкові. Їхню участь у параді обумовлено Розпорядженням Харківського міського голови № 1831від 27 квітня поточного року.

Зауважимо, згідно з частиною другою ст. 92 Конституції України, "виключно законами України встановлюються порядок направлення підрозділів Збройних Сил України до інших держав, а також порядок допуску та умови перебування підрозділів збройних сил інших держав на територію України". Себто, будь-яке перебування підрозділів збройних сил іноземних держав в Україні потребує ухвалення відповідного Закону. На момент виходу Розпорядження Г. Кернеса такого Закону не існувало, себто чинний міський голова Харкова грубо порушив Конституцію України.

На жаль, на звернення харківських свободівців до правоохоронних структур 6 травня не було жодної реакції. Через це участь іноземних військовиків у Харкові у так званому "плац-параді" 9 травня стала юридичним фактом. Інформацію про це розміщено у загальноукраїнських ЗМІ, наприклад: http://www.segodnya.ua/news/14247824.html. Так само новину про марш російських курсантів зі світлинами оприлюднено на сайті Харківської обласної державної адміністрації: http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/6767 та http://kharkivoda.gov.ua/uk/gallery/view/id/602/.

Вимагаємо від Генеральної прокуратури та її територіальних підрозділів нарешті виконати свої прямі обов‘язки та порушити проти Геннадія Кернеса кримінальну справу за зазначені протизаконні дії.

Чинне звернення спрямовано також на адреси Харківської обласної прокуратури та прокуратури м. Харкова.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх