,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ООН закликала до припинення вогню в Лівії
0
Координатор ООН з надання надзвичайної допомоги Валері Еймос закликала і армію, і повстанців у Лівії призупинити бої, щоб нужденному населенню могла бути надана гуманітарна допомога, зокрема, доставлено необхідне продовольство, а іноземці могли бути евакуйовані, передає Deutsche welle з посиланням на агентство dpa.

Виступаючи з промовою в Раді Безпеки ООН, В.Еймос вказала, що гуманітарна ситуація в Лівії стає все більш важкою. За її словами, в середині лютого, коли почалися бої, з цієї країни втекли майже 750 тис. осіб, ще 65 тис. стали внутрішніми біженцями. У країні відчувається різкий брак продовольства, медикаментів і палива.

Тим часом авіація НАТО в ніч на вівторок, 10 травня, завдала нових бомбових ударів по столиці Лівії Тріполі. За повідомленням арабської телекомпанії "Аль-Джазіра", бомбардування зазнав район, де знаходиться резиденція лівійського керівника Муамара Каддафі. Про жертви не повідомляється. Одна з мешканок Тріполі повідомила "Аль-Джазірі" по телефону, що продовольча ситуація в Тріполі стає все гіршою. Не вистачає також медикаментів.

В оточеному лівійської армією місті Місурата повстанцям, за їх власними повідомленнями, вдалося витіснити солдатів з околиць міста. Запеклі бої велися також у районі міста Адждабія, що знаходиться під контролем повстанців. Згодом повстанські формування відійшли від лінії фронту, радісно стріляючи в повітря і танцюючи. Це сталося після того, як НАТО обіцяла їм завдати нових бомбових ударів по військах М.Каддафі.

Нагадаємо, антиурядові виступи в Лівії почалися в лютому 2011 р. Режим М. Каддафі негайно відповів на демонстрації їх жорстким придушенням, що стало причиною втручання в ситуацію західних держав. Рада безпеки ООН 19 березня прийняв резолюцію щодо північноафриканської держави, яка дозволила почати операцію з примусу М. Каддафі до світу. Керівництво цією операцією поступово перейшло від коаліції західних країн до НАТО.

http://www.day.kiev.ua/3009530

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх