,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


С.Кілінкаров: тих, хто піднімає руку на ветеранів, потрібно судити
0


Потрібно серйозно розібратись з ситуацією, яка відбулась у Львові на День Перемоги. Таку думку в ексклюзивному коментарі УНН висловив народний депутат України від фракції КПУ Спірідон Кілінкаров, коментуючи сутички, які відбулись у Львові під час святкування Дня Перемоги.

"Я думаю, що прокуратура і правоохоронні органи повинні застосувати найжорсткіші заходи для того, щоб всіх винних у цьому інциденті покарати. Я думаю, що тих, хто сьогодні піднімає руку на ветеранів Великої вітчизняної війни потрібно судити, надавати цьому публічності, розголосу. Для того, щоб кожен такий національно-збочений ідіот розумів, що буде адекватна реакція на всі їхні дії", - додав співрозмовник агентства.

Він також вважає, що відповідальність за те, що сталось у сьогодні у Львові лежить не лише на тих, хто є представниками львівської місцевої влади, але й на тих, "хто за таких представників голосує в період виборчих компаній".

"Дуже гірко і прикро, що сьогодні у Львові обрана націоналістична влада в ради. Фактично, вони представляють владу. Тому контролювати їх там на місці особливо немає кому, за виключенням правоохоронних органів. І я думаю, що найкраще, що могли б зробити львів`яни для того, щоб зберегти мир на землі і здоровий глузд – не обирати ці політичні партії в ради. Тому що давати владу таким пройдисвітам, які абсолютно не розуміються ні в політиці, ні в економіці, ні в чому, а просто керуються своїми абсолютно незрозумілими теоріями, які вже віджили себе в 20 сторіччі – це просто абсурдно. Тому я думаю, що проблема в цьому", - резюмував він.

Як повідомляв УНН, сьогодні зранку на вулиці невідомі побили голову Львівського антифашистського комітету Олександра Калинюка та відібрали у нього медаль та "георгіївську стрічку", а також відбулась сутичка між представниками ВО "Свобода" та молодиками, які несли "георгіївські стрічки". Також агресивно настроєні представники націоналістичних організацій у Львові не давали змоги ветеранам покласти квіти до пам`ятників воїнам, які загинули під час війни.

http://www.unn.com.ua/ua/exclusive/09-05-2011/350933/

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх