,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У Львові на цвинтарі розпалюють новий фашизм
0
Таке враження, що у Львові на цвинтарі розпалюють новий фашизм. Так депутат Львівської обласної ради, голова Львівської міської організації Партії регіонів Олег Баран прокоментував провокації, які відбувалися у Львові у День Перемоги, 9 травня, передає прес-служба Львівської міської організації Партії регіонів

«Сьогодні у Львові з людей, серед яких і ветерани, які прийшли помолитися за померлих воїнів та вшанувати їх пам’ять – зривали георгіївські стрічки, рвали сорочки та кричали, що вони вороги», - наголосив голова Львівської міської організації Партії регіонів Олег Баран.

За словами Олега Барана, таке приниження людей повністю суперечить демонстрації шани до ветеранів.

«Ця шарпанина, те, що побили двох наших людей, які їхали на молебень до Марсового поля… Їх навіть швидка забрала», - наголосив Олег Баран.

Сьогодні українці повинні подякувати ветеранам за те, що вони боролися проти фашизму, - переконаний голова міської організації Партії регіонів. Натомість цьогорічне 9 травня наштовхує на думку, що у Львові розпалюють новий фашизм на цвинтарі. «Шкода, що ми не можемо віддати нашим ветеранам шану і хоча б нормально помолитися за полеглих», - додав регіонал.

http://vgolos.com.ua/politic/news/41837.html

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх