,


Наш опрос
Как изменилась Ваша зарплата в гривнах за последние полгода?
Существенно выросла
Выросла, но не существенно
Не изменилась
Уменьшилась, но не существенно
Существенно уменьшилось
Меня сократили и теперь я ничего не получаю


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У Львові на цвинтарі розпалюють новий фашизм
0
Таке враження, що у Львові на цвинтарі розпалюють новий фашизм. Так депутат Львівської обласної ради, голова Львівської міської організації Партії регіонів Олег Баран прокоментував провокації, які відбувалися у Львові у День Перемоги, 9 травня, передає прес-служба Львівської міської організації Партії регіонів

«Сьогодні у Львові з людей, серед яких і ветерани, які прийшли помолитися за померлих воїнів та вшанувати їх пам’ять – зривали георгіївські стрічки, рвали сорочки та кричали, що вони вороги», - наголосив голова Львівської міської організації Партії регіонів Олег Баран.

За словами Олега Барана, таке приниження людей повністю суперечить демонстрації шани до ветеранів.

«Ця шарпанина, те, що побили двох наших людей, які їхали на молебень до Марсового поля… Їх навіть швидка забрала», - наголосив Олег Баран.

Сьогодні українці повинні подякувати ветеранам за те, що вони боролися проти фашизму, - переконаний голова міської організації Партії регіонів. Натомість цьогорічне 9 травня наштовхує на думку, що у Львові розпалюють новий фашизм на цвинтарі. «Шкода, що ми не можемо віддати нашим ветеранам шану і хоча б нормально помолитися за полеглих», - додав регіонал.

http://vgolos.com.ua/politic/news/41837.htmlИнформация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх