,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Харківська міська рада примушує городян купувати червоні шмати власним коштом
-6
Харківська міська рада примушує городян купувати червоні шмати власним коштом

Під час демонтажу червоного совєцького прапору, що висів біля магазину по вул. Культури, 16 у Харкові, активісти ВО "Свобода" з‘ясували, що керівництво магазину змусили купити комуністичну символіку власним коштом. Зокрема продавщиці зазначають, що таким є розпорядження виконкому Харківської міської ради.

Харківська "Свобода" ініціювала демонтаж окупаційних символів, що масово вивішують в місті нібито як частина святкових заходів до 9 травня. Під час вказаного вище інциденту, що розпочався 7 травня 2011 р. о 13-00, персонал магазину погрожував свободівцям викликати охорону, оскільки червоний прапор нібито становить для магазину цінність, бо його примусово купували за власні гроші.

Активістка "Свободи" Марина Абдрахманова пояснила, що дії партійців є виконанням чинної норми Конституції України, згідно з якою будь-який символ може бути прирівняно до державного (зокрема, синьо-жовтого стягу) виключно рішенням всеукраїнського референдуму. Наразі такого рішення немає, а отже вивішування символів совєцької окупації є антиконституційним. Марина Абдрахманова також зауважила, що цей символ ображає національну гідність українців, оскільки під ним було знищено понад 30 млн. наших співвітчизників.

Наразі свободівці викликали на місце події міліцію, що складає протокол про адміністративне правопорушення.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх