,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У Львові націоналісти напали на автобуси і побилися з "Беркутом"
0
До Пагорбу слави у Львові під’їхало 5 мікроавтобусів зі старшими людьми, одяг яких був оздоблений георгіївськими стрічками. Декілька сотень націоналістів зустріли їх, перекрили автобусам рух, а потім почали бити по склу руками, запльовуючи їх і показуючи людям всередині непристойні жести.

Невдовзі нападників відтіснив спецпідрозділ «Беркут», надавши таким чином можливість автобусам їхати, - повідомив кореспондент ZAXID.NET з місця події.

Після цього беркутівці утворили кордон біля входу до меморіального комплексу. Між беркутівцями та націоналістами відбулися сутички і штовханина, в якій взяв участь зокрема і депутат ЛМР від «Свободи» Юрій Михальчишин. Один з націоналістів кинув у беркутівців димову шашку.

Водій одного з автобусів відмовився повідомляти, кого він везе. Відтак націоналісти почали кидати у беркутівців різними предметами, камінням.

Голова фракції Свободи Ірина Сех пояснила, що людей в 5 автобусах привезла партія «Родіна». Там усі люди старші, - кореспондент ZAXID.NET не помітив у жодному з автобусів червоних прапорів.

http://zaxid.net/newsua/2011/5/9/142510/

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх