,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Екс-радник Тимошенко: у Юлі весняне загострення
0

Олександр Ковтуненко, який у 2005 році був штатним радником прем’єра Тимошенко, радить Юлії Володимирівні йти до психіатра після її виступу перед сумськими селянами.

"Закликати людей до лопат проти влади може не політик, а людина, яка потребує серйозної медичної допомоги. Раджу голові «Батьківщини» йти до психіатра. У пані Тимошенко – це чергове весняне загострення", - каже Ковтуненко.

Він зазначає, що увесь світ після глобальної кризи йде на рішучі реформи, щоб стабілізувати економічну ситуацію, а "Юлія Володимирівна в селі Сонячне на Сумщині каже селянам, що геть усі реформи Україні не потрібні".

"Вона таке верзе, вибачайте на слові, мов блекоти наїлася. Це говорить про одне: вона хоче повернути країну обличчям до минулого, наприклад до 2008 року – коли за її прем’єрства українська економіка впала нижче дна", - вважає екс-радник Тимошенко.

"Я пригадую ще один травень – 1996 року, коли прем’єром України став Павло Лазаренко. А пані Тимошенко була президентом промислово-фінансової корпорації «Єдині енергетичні системи України». Тоді з благословення Павла Івановича Юлія Володимирівна підняла ціну на газ із тридцяти з хвостиком до ста тридцяти доларів за тисячу кубометрів. У результаті – по всій Україні зупинилося 35 тисяч підприємств, і чотири мільйони людей опинилися на вулиці, а висококваліфіковані інженери пішли торгувати сірниками й цигарками на базари. Ось що таке весняне загострення Юлії Тимошенко, якщо хтось не пам’ятає… ", - додає Ковтуненко.

Він переконаний, що Тимошенко хоче розхитати країну. "Вона знову хоче бурі в суспільстві, щоб захопити владу, а там хай навіть сонце не сходить. Ось чого насправді хоче Юлія Володимирівна Тимошенко, а національні інтереси, вибачте, їй до одного місця. Але психіатр у даному випадку все ж таки потрібен!" - резюмує Ковтуненко.

http://obozrevatel.com/politics/eks-radnik...agostrennya.htm

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх