,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Колесніков і Богатирьова “кришують” чорне виробництво цигарок
  • 15 марта 2011 |
  • 13:03 |
  • нах... |
  • Просмотров: 72255
  • |
  • Комментарии: 2
  • |
0
Віце-прем'єр-міністр Борис Колесніков та Секретар РНБО Раїса Богатирьова, як мінімум, лобіюють інтереси донецької тютюнової фабрики, що займається підробкою відомих тютюнових брендів, з'ясувало інтернет-видання “Українська правда”.

Сам Колесніков коментувати новину Українській правді відмовився.

З результатів журналістського розслідування Тетяни Чорновол випливає, що близька дружба Колеснікова із власниками тютюнової компанії “Хамадей” сприяла тому, що, попри прийнятий закон, уряд зволікав із запровадженням відразливих кольорових картинок, що демонструють наслідки куріння, а потім прийняв найменш помірковані варіанти.

Таку слабкодухість уряд проявив, зокрема, старанням віце-прем’єра Бориса Колеснікова. Саме він, за свідченням колишнього міністра МОЗ Зіновія Митника, був головним противником картинок під час розгляду цього питання на засіданнях уряду”, - йдеться у статті Чорновіл “Королям чорного Мальборо потрібні діти-курці”.

Згідно із розслідуванням, Колесніков є давнім другом і бізнес-партнером Михайла Ляшка, одного із власників фірми “Хамадей”, яка, окрім маловідомих та дешевих цигарок "Епсель Мопсель – Ё-моё", таємно виробляє підробні цигарки L&M та Marlboro.

При цьому міжнародна компанія Phillip Morris попри те, що знає про цю проблему, не позивається на “Хамадей”, знаючи про високих покровителів цієї фірми.

“Лише анонімно один зі співробітників (київського офісу Phillip Morris) підтвердив, що у них "існує проблема з "Хамадеєм". Однак корпорація не вважає за потрібне її оприлюднювати і вступати в конфронтацію з владою”, - йдеться у статті.

Таємним виробництвом контрафактних цигарок фірма “Хамадей” займається на шахті Заперевальна, що на Донбасі, причому, як повідомляє СБУ, у 2005 році спецслужби “накрили” таємне виробництво цигарок на цій шахті.

Нині ж ця фабрика перебуває під посиленою охороною, а з її співробітників беруть розписки про нерозголошення подробиць виробництва і навіть забороняють користуватися там мобільними телефонами.

Вироблені контрафактні цигарки контрабандою постачають на ринки Європи та Росії. “Західні експерти вважають, що Україна постачає Заходу тютюнову контрабанду ємкістю майже мільярд доларів на рік”, - йдеться у статті.

Із таємним сигаретним бізнесом, як з'ясувалося, пов'язана також подруга Колеснікова Раїса Богатирьова, яка є свекрухою Ірини Бондаренко, засновниці фірми "Торгівельний дім "Время", що займається оптовим продажем продукції “Хамадея”.

“Бондаренко Ірина Миколаївна виявилась прописаною за адресою депутатської квартири нинішнього секретаря РНБО Раїси Богатирьової у відомому депутатському будинку на вулиці Панаса Мирного”, - йдеться у статті.

Цікаво, що виробництво L&M “Хамадеєм” підтвердила подруга Колеснікова і Богатирьової Тетяна Бахтєєва, яка очолює парламентський комітет з питань охорони здоров'я.

“Табачная фабрика в Донецке входит в пятерку лучших фабрик, ее продукция соответствует международным стандартам. Они даже "L&M" выпускали – первые сигареты американского образца», - заявила Бахтєєва у коментарі для статті.

http://www.kyivpost.ua/politics/news/koles...vo-cigarok.html

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх