,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


«Наша Украина» планирует раздавать школьникам украинский порно-роман
  • 10 марта 2011 |
  • 13:03 |
  • нах... |
  • Просмотров: 581968
  • |
  • Комментарии: 20
  • |
0
Председатель политсовета «Нашей Украины» Валентин Наливайченко благодарен Василию Шкляру за отказ от получения Шевченковской премии. Как сообщает пресс-служба «Нашей Украины», в благодарность за это Наливайченко обещает бесплатно распространить роман «Чёрный ворон» Шкляра по украинским школам.

«Я благодарю Василию Шкляру за такую позицию, ибо это и есть публичный бойкот Табачника и других украинофобов, которые на государственных должностях, за средства украинских граждан, ведут политику, которая вредит национальному единству и независимости Украины: вытесняют украинский язык с образования, теле- и радио эфира, закрывают украиноязычные школы, фальсифицируют историю, противопоставляя украинцев между собой», – заявил политик.

«Это произведение с интересом будут читать молодые украинцы, и узнавать из него о правдивой истории и борьбе украинских повстанцев в 1920-х годах против оккупационной коммунистической власти», – глубоко уверен Наливайченко.

Напомним, как сообщал ранее «Скунс-инфо», в романе «Чёрный ворон» имеется подробное описания акта мочеиспускания одной из героинь (Циля) и неоднократные подробные описания секса главного героя с другой героиней (Тина).


http://www.skuns.info/2011/03/nasha-ukrain...ij-porno-roman/

«Национальная романтика»:
«Коли Ціля, задерши руки, солодко потяглася й жакетка теж підскочила вгору, йому здалося, що ті панталончики зіскочили з неї. Та ні, наступної миті вона сама стягла їх трохи не до колін, відкриваючи свою випуклу, вкриту лискучим волоссям срамоту, потім присіла і пружний струмінь зашелестів у траву, зашипів так гучно, що білий у чорних латках таркач та вороний разом попіднімали голови, нашорошивши вуха. Мабуть, подумали, що в траві шелестить гадюка. Вовкулака геть розгубився, він не знав, як повестися в такому становищі, коли й підглядати соромно, й одвернутися нема дурних. А Ціля, як на те, довго, дуже довго дзюркотіла в траву, наче виливала з нори ховрашка. Та ось вона вже натягувала панталони, а він, бідний, досі не знав, що робити».


«Патриотический секс»:
«Тіна, мовби почувши це побажання, обернулася до Ворона, стала навшпиньки і широко, м'яко поцілувала його в губи, а він, розстебнувши бекешу, так жадібно пригорнув її, що Тіна застогнала: не мучся, візьми мене, видихнула вона, увійди в мене; можна було пропасти лише від тих слів, що вона йому дарувала, — простора бекеша розіслалася на соломі, яка вже пахла не прілістю, а молочним колоссям, його руки заблукали в її одежі, та Тіна сама подалася йому назустріч усією жіночою статтю, дала так гаряче й щедро, що він насилу стримався, аби відразу не пролитися в неї рікою, там цілий Тясмин набрався в ньому за зиму, і він з усіх сил тримав спусти, як тримають їх у водяному млині, перш ніж пустити воду на колесо, та за першого разу все-таки довго не витерпів, і коли її тілом пробігла судомна дрож, коли із обцілованого ним відкритого рота вирвався досі гамований крик, він відчув гостре блаженство злиття з її плоттю і в останній мент відсахнувся, аби вона, чого доброго, не зачала». Какой, однако, галантный музчина.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх