,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Найкращий подарунок Юлії Тимошенко на 8 березня зробив... російський кримінальний авторитет Тайванчик
  • 9 марта 2011 |
  • 13:03 |
  • нах... |
  • Просмотров: 58372
  • |
  • Комментарии: 6
  • |
0
Питання тепер, як цим подарунком Тимошенко скористується.

Дві російські гламурні журналістки Собчак і Соколова взяли інтерв'ю в Тайванчика (Алімжана Тохтахунова), яке опублікували в березневому номері журналу GQ.

Тайванчик розповів, що перебуває в міжнародному розшуку і не може залишати межі Росії, яка своїх громадян не видає. Але нещодавно в нього відкрилася нова можливість для подорожей.

"...Я особенно никуда не выезжаю из Москвы. В Киев я сейчас стал ездить, потому что пришёл Янукович..." – розповів Тайванчик.

На жаль, він не став удаватися в подробиці, яким способом він їздить в Україну.

Але сам факт такого зізнання – це дуже погана новина для нинішньої влади. Не здивуюсь, якщо Ганна Герман назве завезений в Україну тираж GQ забороненою літературою і його почнуть вилучати з продажу.

Погана новина для Януковича полягає в тому, що Тайванчик офіційно оголошений у міжнародний розшук за лінією Інтерполу. Напроти його прізвища стоїть червона картка – тобто запит на арешт.

Найкращий подарунок Юлії Тимошенко на 8 березня зробив... російський кримінальний авторитет Тайванчик


Санкція на арешт видана судом Нью-Йорка.

Таким чином, при перетині кордону в Україні Тайванчик мав бути затриманий. Оскільки цього не сталося, значить, або прикордонник незаконно закрив очі на червоний прапорець біля прізвища Тайванчика – або на момент приїзду в Україну хтось знову ж таки зняв червону позначку біля його прізвища.

В будь-якому разі, такі події не відбуваються "просто так", адже ідеться про посадовий злочин.

Більше того, оскільки в розшук Тайванчика подали США, то відмова України затримати його на своїй території може спричинити дипломатичний скандал.

Дійшло до абсурду – небажаними особами в Україні оголошують німецького експерта Ніко Ланге, зате зелений коридор дають особі, яка перебуває у всесвітньому розшуку.

Зрозуміло, що безперешкодне подорожування Тайванчика Україною таке могло трапитися лише за високого благословення. На що і вказує згадка ним прізвища Януковича.

Питання в тому, як скористається Тимошенко цим пасом, який їй дав Тайванчик. Якщо в Україні ще існує опозиція, то ця історія має завершитися не вихлопом в Інтернеті, а заблокованою трибуною парламенту з вимогою звіту керівництва СБУ, МВС і прикордонної служби. Що ж далі робити з цими людьми, Тимошенко знає.

Блог Сергея Лещенко на УП

http://www.zhitomir.info/news_81398.html

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх