,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


На добудову пам’ятника Бандері у Львові потрібно 4,7 млн грн?
  • 16 февраля 2011 |
  • 13:02 |
  • нах... |
  • Просмотров: 80514
  • |
  • Комментарии: 11
  • |
0
Для того, аби завершити добудову пам’ятника Степанові Бандері у Львові, потрібно витратити ще 4,7 млн грн. У цю суму враховано вартість барельєфів, - повідомив на прес-конференецї 16 лютого голова Львівської обласної ради Олег Панькевич.

«Щодо того, яка потрібна сума, подано проект кошторису розпорядником коштів, яким на сьогодні є управління капітального будівництва Львівської обласної ради, проте цей кошторис є неповним. Кошторис є без врахування коштів на барельєфи, які ще є не зроблені», - повідомив Панькевич.

За його словами, в проекті кошторису закладена сума в 4,7 млн грн. «Але в мене є питання, наскільки ця цифра є правдивою. Можливо, ми за меншу суму коштів можемо виготовити цей пам’ятник», - сказав він.

Також Олег Панькевич повідомив, що з приводу цього проекту кошторису у Львівській обласній раді відбулася нарада, за результатами якої розпоряднику коштів було доручено надати облраді інформацію, проект барельєфів і суму коштів, яка потрібна для їх завершення.

«Коли ми отримаємо таку інформацію, очевидно, треба буде провести експертизу проекту, можливо, і громадську експертизу. Люди, які вже здавали свої гроші, мають знати, скільки потрібно, мають знати, що кошти будуть використані за призначенням», - зазначив голова облради, додаючи, що для інформування громадськості, можливо, буде створено сайт.

Відповідаючи на запитання кореспондента ZAXID.NET , чи Панькевич уже особисто перерахував якісь власні кошти на добудову пам’ятника Бандері, голова облради повідомив: «Я особисто здав 1 тис. грн, як і інші депутати фракції ВО «Свобода» попереднього скликання».

Як інформував ZAXID.NET , 18 січня під час прес-конференції у Львові опозиційні народні депутати України, зокрема – Андрій Парубій, Олекса Гудима, Тарас Стецьків, Степан Давимука, Володимир В’язівський, Михайло Косів та Андрій Шкіль – оголосили про активізацію громадського збору коштів для того, аби добудувати пам’ятник Степанові Бандері у Львові. Також депутати пообіцяли особисто пожертвувати на цю справу 50 тис. грн.

Як повідомили ZAXID.NET 11 лютого у Благодійному фонді ім. Степана Бандери, який займається збором коштів на добудову, після цього заклику на рахунок фонду надійшло уже більше 30 тис. грн.

Нагадаємо, 4 січня під час обговорення на сесії Львівської обласної ради питання "Про обласний бюджет Львівської області на 2011 рік" керівник фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді Ірина Сех запропонувала зменшити на 200 тис. грн. видатки на утримання управління майном спільної власності Львівської обласної ради та зменшити на 200 тис. грн. фінансування Програми з підвищення кваліфікації державних службовців 2011 року, а зекономлені кошти направити на завершення будівництва пам'ятника Степанові Бандері у Львові.

Також голова Львівської обласної ради Олег Панькевич запропонував додати ще 200 тис. грн на завершення будівництва пам'ятника Степанові Бандері, знявши їх з видатків на утримання апарату обласної ради.

Обидві пропозиції отримали підтримку депутатського корпусу Львівської обласної ради. Отож, в бюджеті Львівської області на 2011 рік передбачено кошти на завершення будівництва пам'ятника Степанові Бандері у Львові в сумі 600 тис. грн".

Від початку спорудження пам’ятника Бандері у Львові на нього вже витрачено 5 млн грн.

http://zaxid.net/newsua/2011/2/16/133039/

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх