,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Львів'яни здають гроші на пам'ятник Сталіну
0
Львів'яни здають гроші на пам'ятник Сталіну


«…только сама нация имеет право определить свою судьбу, никто не имеет права насильственно вмешиваться в жизнь нации, разрушать её школы и прочие учреждения, ломать её нравы и обычаи, стеснять её язык, урезывать права». ("Марксизм и национальный вопрос" т.2 стр.310.)

Від мешканців Львівської області на відновлення пам'ятника І.В. Сталіну в м. Запоріжжя вже надійшло коштів у розмірі дві тисячі гривень. Про це повідомив другий секретар Запорізького обкому КПУ Олександр Зубчевський.

«На наш банківський рахунок надійшло дві тисячі гривень від жителів Львівської області з призначенням платежу «На відновлення пам'ятника І.В. Сталіну в м. Запоріжжя». Ця допомога львів'ян свідчить про те, що у Львівській області ще не всі заражені бацилою ярого націоналізму. Там є люди, які розуміють, що без Сталіна ні про яку Україну як державу не могло бути й мови. Є історичні факти, саме вони підтверджують, що тільки за Сталіна України була возз'єднана, що тільки за Сталіна України отримала соціально-економічний імпульс розвитку. Завдяки Сталіну України вийшла на міжнародний рівень як одна із засновниць Організації Об'єднаних Націй. Якщо відкинути всі нісенітниці, які сучасні неонацисти «ліплять» Сталіну, то з часом жителі Західної України прийдуть до розуміння, що пам'ятник Сталіну повинен бути не тільки в Запоріжжі, а й у Львові, Івано-Франківську, Тернополі», - зазначив А. Зубчевський, повідомила прес-служба Запорізького ОК КПУ.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх