,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ВО «Свобода» вимагає провести в Харкові повторні вибори
  • 5 ноября 2010 |
  • 18:11 |
  • Batman |
  • Просмотров: 34059
  • |
  • Комментарии: 24
  • |
0
ВО «Свобода» вимагає провести в Харкові повторні вибори

Харківська обласна організація ВО «Свобода» розцінює дії Харківської міської виборчої комісії із встановлення результатів виборів до Харківської міської ради та Харківського міського голови як такі, що свідомо викривляють волевиявлення харківців та скеровані на узурпацію влади в місті Партією реґіонів.

Різнобіжні за своїми показниками паралельні підрахунки, що проводилися штабістами ПР, «Батьківщини», інших партій та кандидатів, а також безпрецедентно низька явка виборців та незвично високий відсоток голосів, що були віддані за графу «не підтримую жодного кандидата», дають усі підстави стверджувати, що місцеві вибори у Харкові не відбулися.

Усвідомлюємо, що донецький правлячий клан (що «подарував» нову редакцію Закону про місцеві вибори) зробив усе можливе для того, щоби вибори пройшли в ручному режимі, максимально зручному для представників «біло-синіх». Розуміємо, що усі намагання «опозиційного» біло-сердешного табору на Слобожанщині (єврейський очільник якого на початку року змінився на вірменського) продемонструвати якусь «альтернативу», мають лише одне реальне спрямування – одержати доступ до комунального майна, до бюджетних грошей і до панування над українцями.

Чим фактично стали вибори до Харківської міської ради? Двобоєм кланів, біло-блакитного та біло-сердешного. Що принесе результат цього двобою українцм? Нічого, окрім вже звичного випробування та знущання. Знущання з боку тих, хто визискував Українську націю – генетичних спадкоємців енкаведистів, гебістів та партфункціонерів КПСС.

Увесь виборчий процес у Харкові був не змаганням незалежних кандидатів на міського голову та достойників, які претендували на мандат депутата міської ради, а брудною війною виборчих технологій через підконтрольні згаданим кланам медійні засоби. Варто зазначити, що кандидатам на посаду міського голови та представників політичних партій, які брали участь у виборах, не було забезпечено гарантованого навіть цим цинічно-нахабним законом права на аґітацію за рахунок бюджету. Очевидно, міськвиборчком зроби усе, аби перевести вільні вибори місцевої влади харківцями у майданчик для бійки двох заздалегідь визначених кандидатів на «мерське» крісло.

Ураховуючи численні порушення, що були допущені як учасниками виборчого процесу, так і самими виборчими комісіями, а також беручи до уваги той факт, що усунення таких порушень станом на 5 листопада 2010 року неможливе, Харківська обласна організація Всеукраїнського об'єднання «Свобода» вимагає від Харківської міської виборчої комісії визнати вибори Харківського міського голови та Харківської міської ради такими, що не відбулися та призначити повторне волевиявлення громади міста.

Закликаємо нардепів, які активно обстоювали інтереси Арсена Авакова та ВО «Батьківщина», а саме Володимира Філенка, Леоніда Логвіненка та Олену Шустік підтримати нашу заяву і домогтися проведення чесних і прозорих виборів місцевої влади в місті Харків.
--
Прес-служба ВО «Свобода»
Харківщина

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх