,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ЦВК задовольнило скаргу Харківської "Свободи": Кернесом займеться Генпрокуратура
  • 14 октября 2010 |
  • 09:10 |
  • Batman |
  • Просмотров: 37350
  • |
  • Комментарии: 9
  • |
0
ЦВК задовольнило скаргу Харківської "Свободи": Кернесом займеться Генпрокуратура

13 жовтня 2010 року відбулося засідання Центральної виборчої комісії України у справі протизаконної агітації кандидата від влади Геннадія Кернеса в комунальній газеті "Харьковскіє ізвєстія". "Свободу" у засіданні представляв кандидат на пост Харківського міського голови від ВО "Свобода" Ігор Швайка.

ЦВК своїм рішенням визнала незаконною бездіяльність Харківської міської виборчої комісії щодо неухвалення рішення по скарзі на агітацію кандидата від влади Геннадія Кернеса в комунальній газеті "Харьковскіє ізвєстія".

ЦВК дала останній шанс Харківській міській комісії ухвалити рішення по суті цієї скарги. Із цього пункту рішення ЦВК виходить, що у випадку неухвалення рішення ЦВК може розпустити Харківську міську виборчу комісію.

Крім того, ЦВК звернулася до Генеральної прокуратури України з вимогою відкрити кримінальну справу щодо кандидата на посаду міського голови Харкова Геннадія Кернеса за використання адмінресурсу.

Представник "Свободи" на засіданні ЦВК Ігор Швайка заявив: "Сьогодні рішенням ЦВК ми захистили рівність суб‘єктів місцевих перегонів та викрили адмінресурс Партії регіонів, про що говорять інші "опозиційні" сили, проте ніхто з них не доводить ці факти до юридичного обґрунтування.

Ми й надалі жорстко присікатимемо будь-які спроби партії влади порушувати виборче законодавство, використовувати адмінресурс. Сподіваємося, що Генпрокуратура на основі рішення ЦВК знайде гідне місце для Кернеса. Звісно ж, на нарах, а не на посаді Харківського міського голови".

Довідка. 9 жовтня 2010 року о Харківська міська виборча комісія розглянула скаргу кандидата на пост міського голови від ВО "Свобода" Ігоря Швайки При цьому за браком голосів ані рішення за задоволення скарги, ані рішення проти ухвалено не було.

Нагадуємо, 6 жовтня на виході зі станції метро "Університет" було зафіксовано безкоштовну роздачу спеціального випуску видання "Харьковскіє ізвестия", що містила фактичну агітацію за кандидата на посаду Харківського міського голови Кернеса Геннадія Адольфовича. Зокрема, на 4 шпальті наведена наступна пряма мова голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна: "Геннадій Кернес вміє і здатний добиватися поставлених цілей. Я впевнений, що міський голова повинен мати і згуртовану команду, і знання, і досвід. Все це є в людини, що вже керує містом. Все це є у Геннадія Кернеса". 7 жовтня Ігор Швайка звернувся до міської виборчої комісії зі скаргою, розгляд якої перенесли на два дні.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх