,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Ідеологія ОУН-УПА стане державною ідеологією – лідер Конгресу українських націоналістів
  • 13 октября 2010 |
  • 20:10 |
  • нах... |
  • Просмотров: 83419
  • |
  • Комментарии: 10
  • |
0
«Про героїзм воїнів Української Повстанської Армії, патріотизм та відданість нації і народу ми, українці, маємо згадувати не лише у день створення УПА. Приклад повстанців вартий наслідування, адже їхня любов до рідної землі має бути повсякденним приклад для сучасників. А тому героїчна боротьба народу за свою Незалежність, яскравими виразниками якої є вояки-упівці, повинна бути вписана в історію України золотими літерами, - так вважає керівник Конгресу українських націоналістів Микола Пшевлоцький.

Головний кунівець переконаний, що Верховна Рада визнає діяльність Української Повстанчої Армії на державному рівні.

«Я не знаю скільки часу ще потрібно, аби наші найвищі чини зрозуміли необхідність такого кроку, найперше з огляду на виховання підростаючого покоління. Ідеологія Організації українських націоналістів, Української Повстанської Армії рано чи пізно стане державною ідеологією. Бо Україна буде заможною тоді, коли ми дозріємо до того, що тільки справжні націоналісти можуть подбати та захистити свій народ, націю, - говоритькерівник КУНу.

Микола Пшевлоцький наголосив на непримиренній боротьбі, яку вела УПА на різних фронтах.

«Головним завданням УПА була оборона та звільнення українського населення як і від німецької, так і від радянської окупації. Українська Повстанська Армія діяла до 1953 року, тоді активні її дії припинено. Але окремі вогнища спротиву діяли впродовж 1950-60-х років. І за волю від колонізаторів тисячі наших хлопців віддали найдорожче: свою молодість, любов і життя. Вояків, які служили народові в Українській Повстанчій Армії залишилося небагато. Вони пройшли тюрми, катівні і заслання, пекло, і я щиро зичу їм, аби вони дочекали побачити Україну такою, за яку проливали свою кров, - наголосив керівник Конгресу українських націоналістів.

«Свято Покрови Пресвятої Богородиці яке святкуємо нині, - каже Пшевлоцький, - одне з найвеличніших у християнському календарі. Для українців Мати-Покрова має неабияке, я б навіть сказав магічне значення. З іменем Богородиці на вустах виймали шаблі козацькі полки, йшли в бій Січові Стрільці та воїни Української Галицької Армії, вмирали наші славні повстанці».

Лідер КУНу привітав усіх українців, зі святом Покрови, святом козацької слави, та 68 річницею створення Української Повстанської Армії.

«Зичу усім козацького здоров’я, повстанчого запалу, Господньої ласки та заступництва Пресвятої Богородиці. Хай береже нас і нашу Україну Всемогутній Бог, - йдеться у привітанні керівника Конгресу українських націоналістів Миколи Пшевлоцького.

http://galinfo.com.ua/news/76347.html

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх