,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Київщина лідирує з виробництва підробних ліків
0
У порівнянні з минулим роком неякісних і фальсифікованих ліків в Україні стало рівно в 3 рази більше. Про це свідчать цифри від держінспекції з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров'я. Якщо в 2009 році інспекція виявила і заборонила 99 серій неякісних препаратів, то за вісім місяців цього року вже виявлено 285 серій.

Чемпіоном з лікарських «плацебо» стало містечко в Київській області, там міліція прикрила величезний виробничий цех, на якому виготовляли Мезим, Гепабене, Фестал, Долорес та інші популярні препарати. Підроблені ліки штампувалися неймовірними партіями – обсяг фальсифікованої продукції склав близько 7 мільйонів гривень. Однак шкода здоров'ю від таких таблеток може коштувати набагато більше

Єдиним виходом із ситуації в держінспекції вважають посилення відповідальності за виробництво і збут неякісних медпрепаратів. Зараз же за підробку ліків доморощеним «хімікам» нічого не загрожує. Максимум, що можуть зробити правоохоронні органи, - позбавити ліцензії аптеку, передає «Комерсант-Україна».

За інформацією представників держінспекції, найчастіше підробляються ліки з Індії, Бельгії, Франції, Німеччини, Латвії та українських виробників.

Громадський рух «Разом із тобою» нагадує, що на нашу країну насуваються 3 хвилі грипу. Як прогнозують фармацевти, при найменшому ажіотажі в аптеках може бути дефіцит ліків на зразок минулорічного, але закуповувати медикаменти заздалегідь ніхто не збирається.

Медики обіцяють нам такий же пандемічний грип, як минулого року. Причина в тому, що в минулому сезоні частина населення перехворіла, однак більшість людей вбереглися від хвороби і не мали контакту з хворими. До речі, вакциною від пандемічного грипу ще не забезпечено жодну українську поліклініку.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх