,


Наш опрос
Нравиться ли вам рубрика "Этот день год назад"?
Да, продолжайте в том же духе.
Нет, мне это надоело.
Мне пофиг.


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Перші реформи президента
0
Президент Віктор Янукович запланував масштабну приватизацію на залізниці. Про це сказано в програмі реформ до 2014 року, повідомляє газета "Дело".

У приватні руки, зі слів міністра палива й енергетики Юрія Бойка, потрапить рухомий склад та інші активи "Укрзалізниці", які "не належать природній монополії і підвищенню ефективності управління монопольною частиною".

У вугільній сфері очікується повна приватизація життєздатних шахт і закриття збиткових. Також, відповідно до програми реформ, очікується активний прихід комерційних структур у морські порти.

Серйозні зміни очікують і на НАК "Нафтогаз України". Він втратить свій головний актив - магістральну транспортну мережу і газові сховища. Зі слів Бойка, вони будуть виділені в окрему незалежну держкомпанію і в такий спосіб буде забезпечено "рівний доступ для сторонніх організацій до магістральної системи".

Як пише газета "Коммерсант-Україна", до 2014 року планується завершити масштабну приватизацію, значно знизивши частку держави в економіці - з 37% до 20-25%.

Нагадаємо, вчора, 2 червня, Янукович оголосив про початок "масштабних реформ" в українській економіці. Президент планує, що ці дії допоможуть Україні до 2020 року потрапити у двадцятку найрозвиненіших країн світу.

ukranews.comИнформация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх