,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Епідемія чи вибори?
  • 5 ноября 2009 |
  • 14:11 |
  • =shurik= |
  • Просмотров: 47373
  • |
  • Комментарии: 3
  • |
0
Зараз я скажу ,можливо, і не потрібні (як для представника фармбізнесу) речі, але сумно спостерігати за тим, що відбувається. А відбувається самий звичайний передвиборчий піар. Театр одного актора, та й годі!

Кожного року люди хворіли на грип! І будуть хворіти. І , на превеликий жаль, були смертельні випадки.

„ТОЛЬКО ЦИФРЫ ”

По данным ВОЗ, за 5 месяцев свиным гриппом в мире заболели 285 138 человек. Умерли 3635. Ежегодно в мире сезонным гриппом заболевает около миллиарда человек. Умирает 3 миллиона. В США за год с сезонным гриппом госпитализируют 226 тысяч человек. Умирает 36 тысяч. И никакой паники!»

Нічого особливого в Україні не сталось і цього року. Я 14 років працюю у фармбізнесі і пік захворюваності приходився в нашому місті на січень-березень. І потреби робити кількарічні запаси ліків потреби не було. Кожна аптека сама визначала обсяги закупівель, виходячи з аналізу продаж та терміну зберігання лікарських засобів. І мене дивує та обурює той гвалт, що зараз здійнявся з подачі безвідповідальних політиків. Я взагалі переконаний, що з подібними речами не можна гратись, влаштовуючи прес-конференції та телешоу.

Крім того йде масована реклама одного препарату „Таміфлю” та на його закупівлю витрачаються шалені бюджетні кошти.

Ось, що я вичитав сьогодні на сайті Державної податкової адміністрації

„ Зокрема, за суботу та неділю працівниками органів державної податкової служби проведено майже 300 обстежень та 99 перевірок, за результатами яких виявлена відсутність лікарських засобів антигрипозних та імунопідтримуючих препаратів.

В окремих аптечних закладах в наявності лише окремі найменування ліків. Реалізації лікарського засобу „Таміфлю” в аптеках не виявлено.

Фактично в усіх аптечних закладах відсутні в реалізації і маски одноразового використання та маски марлеві багаторазового використання.” Тоді в якій аптеці Петро Порошенко купив „Таміфлю” за ціною , що за словами прем`єра „ в десятки разів перевищує його номінальну вартість”. Та й чи можете уявити П.Порошенка в аптеці?!...

Я давно вже працюю зі спеціальною програмою пошуку та замовлення лікарських препаратів, щоденно маю свіжу базу данних всіх гуртових компаній України. Станом на 19 жовтня 2009 року жоден гуртовий (оптовий) постачальник його не пропонував, окрім двох гуртових фірм: „О-фарм”(м.Київ) (належить близькому родичу депутата Верховної Ради від БЮТ) та „Г-а”(м.Київ)(власника не знаю, але декілька років тому владні структури „настійливо” пропонували закупати у неї ліки, так само, як зараз „рекомендують” захистні маски). Але аптеки України „Таміфлю” не закуповували із-за великої ціни(279грн), адже існує сотні інших аналогічних препаратів , але за значно дешевші гроші.

Крім того, препарат „Таміфлю” зареєстровано в Україні ще 07.02.2006 року (реєстраційне посвідчення № Р.01.01./02651), коли про „свинячий грип” у нас ще ніхто й не чув. Згідно з інструкцією до застосування „При начале лечения не позднее 40 ч после появления первых симптомов гриппа, Тамифлю значительно сокращает период клинических проявлений гриппозной инфекции, уменьшает их тяжесть и снижает частоту развития осложнений гриппа, требующих применения антибиотиков (бронхита, пневмонии, синусита, среднего отита), укорачивает время выделения вируса из организма”. Зверніть увагу, що він не лікує вірусну пневмонію, від якої помирають люди!!! Тоді навіщо літаками завозити його в Україну та ще й в такій кількості?! Щоб виступити в ролі „рятівниці українського народу”?! Та й чому б попутно не дати заробити друзям-депутатам?!

Скоро у „Таміфлю” закінчується термін дії реєстраційного посвідчення в Україні і його не можна буде реалізовувати!!! Ось так...Колись д-р Геббельс сказав „Чтобы в ложь поверили, она должна быть ужасающей.”
Чому тоді Тимошенко мовчить про туберкульоз, що щоденно забирає життя 30 наших співгромадян?! А в США вже давно забули б про цю хворобу, якби не наші емігранти. Бо там ДЕРЖАВА займалась вирішенням цієї проблеми, а не піаром!Тож думайте, щановні співвітчизники!
Не панікуйте! Статистика захворювань не перевищує середньостатистичного рівня за попередні роки. Не набирайте ліки на десятиліття вперед!!!!!!!!!!!!!! Більшість з них потрібно зберігати при певних умовах (температура, вологість і т.д). За неналежного зберігання через декілька місяців ви змушені будете їх викинути !!!!!!!! Те саме зроблять і з „Таміфлю”, що спецлітаками завозять із-за кордону.Ліки – не огірки, їх солити не можна. Та й чи потрібно?!...
Бажаю всім здоров`я та довголіття.


О.М.Бакликов

Взято тут!

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх