,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Тягнибока вирішили висунути у президенти
0
ХХ з’їзд ВО "Свобода" підтримав висунення "безальтернативним кандидатом на посаду кандидата у президенти" лідера об'єднання Олега Тягнибока.

Про це повідомила прес-служба організації.

Відповідну пропозицію подали Харківська, Київська та Луганська організацій "Свободи". З'їзд прийняв відповідне рішення одноголосно.

"Юридично відповідне рішення підкріпить політично-виборчий з’їзд об’єднання, який відбудеться відразу після оголошення старту виборчої компанії", - йдеться у повідомленні.

Під час свого виступу на з'їзді Тягнибок заявив: "Кожному з нас набридло жити в такій країні, де влада програє – і газові, іміджеві, дипломатичні, інформаційні та інші війни".

"У цієї кризи влади є 2 варіанти вирішення: перше - розвал держави як системи, друге - перехід на новий етап розвитку держави, який неможливий без докорінного очищення влади", - наголосив лідер "Свободи".

"Ми можемо стверджувати на власному прикладі - українське суспільство готове до змін. "Свобода" домоглася того, що ідеологія українського націоналізму може стати ідеологією української держави", - зазначив він.

З’їзд, у якому беруть участь 500 делегатів з 20 областей України та АР Крим, розпочав роботу 24 березня у Києві.

Як відомо, раніше відповідаючи на питання чи готовий Тягнибок особисто брати участь в президентських перегонах, він сказав: "Я розумію, що це може бути неминучим. Хочу я цього? Це вже інше питання. Можливо, це доведеться робити".

У березні цього року ВО "Свобода" перемогла на виборах до Тернопільської облради, одержавши 50 депутатських мандатів із 120.

источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх