,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Ющенко особисто проконтролює, щоб до 31 грудня потерпілі в Євпаторії отримали житло
  • 26 декабря 2008 |
  • 12:12 |
  • Batman |
  • Просмотров: 24313
  • |
  • Комментарии: 7
  • |
0
Ющенко особисто проконтролює, щоб до 31 грудня потерпілі в Євпаторії отримали житло

Президент України Віктор Ющенко тримає на особливому контролі питання забезпечення житлом до 31 грудня постраждалих у результаті вибуху в Євпаторії.

Про це повідомив заступник глави Секретаріату Президента України Роман Безсмертний. Він підкреслив, що Віктор Ющенко доручив невідкладно вирішити житлове питання жителів, постраждалих від вибуху газу в Євпаторії.

Безсмертний заявив, що прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко дала слово до кінця року, тобто протягом п'яти днів, забезпечити всіх постраждалих житлом.

"Узяті Юлією Тимошенко зобов'язання у цей раз не носять характер політичних обіцянок, це вже рівень людський, а тому повинні бути виконані в строк і в повному обсязі. Це питання на особливому контролі Президента України", - підкреслив Безсмертний.

"Трагедія у Криму не залишила байдужим жодного українця. Про це свідчать численні звернення жителів різних регіонів України", - зазначив заступник Глави Секретаріату Президента. Він додав, що Президент України доручив головам обласних державних адміністрацій у терміновому порядку надати допомогу постраждалим у Євпаторії. За словами Безсмертного, тут особливо цінним може бути досвід Дніпропетровської області, котра пережила в минулому році подібну трагедію.

Він зазначив, що Ющенко доручив керівникам регіонів різнобічно посприяти громадянам, які виявили бажання допомогти постраждалим. "Зокрема, забезпечити транспортом постраждалих кримчан, які візьмуть запрошення провести різдвяні свята в інших містах України. Ці люди не можуть залишитися наодинці з трагедією, їм потрібна щира людська підтримка", - сказав Безсмертний.

Заступник глави Секретаріату Президента звернув особливу увагу на те, що вчора відповідні доручення також отримала прокуратура: "За словами Глави держави, цей трагічний урок не повинен залишитися без відповіді. Особливо ретельно необхідно досліджувати, що саме відбувалося у підвалі цього будинку, якого характеру велися роботи, з огляду на попередні скарги мешканців будинку. Справу повинні розслідувати в найкоротші терміни".

"Президент України також вимагає від голів місцевих державних адміністрацій провести вичерпну роботу щодо запобігання подібного роду питань надзвичайних ситуацій", - підкреслив Безсмертний.

Як повідомлялося, за останніми даними кількість жертв вибуху житловому будинку в Євпаторії зросло до 27 чоловік. Серед загиблих є цілі родини, у тому числі одна сім'я з п'яти чоловік.

Сьогодні, 26 грудня, в Україні оголошено день жалоби за загиблими у результаті вибуху житлового будинку в Євпаторії.

Вибух стався 24 грудня близько 22:30.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх