,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


«Оранта» не банкрут
0
«Оранта» не банкрут


10 грудня від імені керівника прес-служби наглядової поради страхової компанії «Оранта» Олени Кулакової було розіслано повідомлення про банкрутство найбільшої в країні компанії страховки «Оранта».
Керівництво компанії «Оранта» офіційно заявляє, що це повідомлення не відповідає дійсності і є навмисною дією невідомого зловмисника для нанесення шкоди найбільшої компанії страховки України. Керівництво СК «Оранта» звернулося із заявами про розслідування даного інциденту і залученню до кримінальної відповідальності невідомих зловмисників, що задалися метою навмисно і без всяких на те підстав завдати шкоди репутації компанії, до Прем'єр-міністра України, в Генеральну прокуратуру України і в Службу безпеки України. Про це йдеться на офіційному сайті компанії www.oranta.ua.


«Оранта» - найбільша класична компанія страховки українського ринку, має найбільшу представницьку мережу по всій країні. Компанія останні декілька років демонструє стійке щорічне зростання і якісний сервіс. «Оранта» твердо гарантує виконання своїх зобов'язань перед клієнтами. СК «Оранта» показує динамічне зростання навіть в умовах фінансової кризи. Так, за підсумками 9 місяців цього року об'єм премій страховок компанії виріс на 62% по відношенню до аналогічного періоду минулого року. Компанія гарантує і подальше стійке положення на ринку і стабільність в роботі і обслуговуванні клієнтів.
З усіх питань прохання звертатися до керівника прес-служби наглядової поради СК«Оранта» Олени Кулакової на електронну адресу: alona.kulakova@oranta.ua, а також по телефонах 8-067-320-11-83, 8-044-537-58-00.

Окрім цього 10 грудня о 16.00 в прес-центрі НАСК «Оранта» (вул. Жілянськая, 74, 8 поверх, бізнес-центр Євразія) відбудеться брифінг голови наглядової ради «Оранта» Олега Спілки і голови правління НАСК «Оранта» Олени Болотової.

10-12-2008 13:26

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх