,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Єхануров розповів НАТО про загрозу територіальній цілісності України
  • 13 ноября 2008 |
  • 16:11 |
  • Batman |
  • Просмотров: 31181
  • |
  • Комментарии: 5
  • |
0
Єхануров розповів НАТО про загрозу територіальній цілісності України

Під час Консультацій Україна - НАТО міністр оборони України Юрій Єхануров заявив про наявність загроз територіальної цілісності та суверенітету України. Він підкреслив, що зволікання з підтримкою країн, які не входять в існуючі структури безпеки, небезпечне новими конфліктами.

Про це Юрій Єхануров заявив у своєму виступі перед учасниками Консультацій високого рівня між Україною і НАТО за участю міністрів оборони, які проходять в Таллінні.

"Сьогодні твердження про те, що Україна в середньостроковій перспективі не має загроз територіальної цілісності та суверенітету, вже не відповідає дійсності", - сказав Єхануров.

За словами міністра, разом з позитивними процесами на євроатлантичному просторі посилюється дія чинників, які ставлять під загрозу стратегічну стабільність у світі. Він вважає, що новим реальним викликом для міжнародного співтовариства став спалах збройного конфлікту на Південному Кавказі.

Єхануров також нагадав учасникам засідання відомий постулат - безпека всіх складається з безпеки кожного.

"Тому, об'єктивне і суб'єктивне зволікання з підтримкою країн, які не входять в існуючі структури безпеки, веде до перманентної нестабільності, яка має тенденції до переростання у збройні протистояння", - підкреслив міністр оборони України.

Юрій Єхануров наголосив, що Україна уважно вивчає передумови виникнення конфлікту на Кавказі, його наслідки і робить відповідні висновки.

Одним з таких висновків, за словами Юрія Єханурова, є те, що збройний конфлікт на Кавказі став амбітною і зухвалою демонстрацією здатності нового центру сили обмежувати вибір сусідніх держав щодо гарантування власної безпеки, в тому числі застосуванням сили, і таким чином закріплення своєї сфери впливу.

Юрій Єхануров зауважив, що НАТО і ЄС в ході кризи на Кавказі довели, що залишаються єдиним ефективним механізмом підтримки миру і стабільності на євроатлантичному просторі "." Україна бачить гарантування своєї власної військової та економічної безпеки тільки шляхом набуття членства в цих поважних організаціях ", - підкреслив Єхануров.

Крім того, він розкритикував пропозицію Росії щодо створення нової глобальної архітектури безпеки, яка об'єднує тільки Росію, ЄС і США, викликає у нас певне занепокоєння.

"Ініціатива Російської Федерації щодо створення нової глобальної архітектури безпеки, яка об'єднує тільки Росію, ЄС і США, викликає у нас певне занепокоєння через виключення решти країн Європи зі сфери прийняття рішень у галузі безпеки", - заявив Єхануров.

Говорячи про українську армію, Єхануров підкреслив, що позитивним досягненням демократичних реформ в Україні є те, що Збройні Сили дистанціювалися від діяльності політичних блоків.

На думку міністра, останні дискусії політичних сил дають підстави сподіватися на те, що українська демократія вийде з політичної кризи більш згуртованою загальнодержавними ідеями економічної та військової безпеки.

Як повідомлялося, сьогодні, 13 листопада, в столиці Естонії Талліні відбулися шості неформальні консультації високого рівня Україна - НАТО за участю міністрів оборони країн-членів НАТО та України, а також інших вищих посадових осіб.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх