,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Глава Пентагона запропонує підключити Україну до ПДЧ
  • 12 ноября 2008 |
  • 08:11 |
  • Batman |
  • Просмотров: 26440
  • |
  • Комментарии: 1
  • |
0
Глава Пентагона запропонує підключити Україну до ПДЧ

Глава Пентагона Роберт Гейтс прийме в середу, 12 листопада, участь у черговому раунді консультацій у рамках Комісії Нато-Україна, що пройде в Таллінні.

Про це повідомив прес-секретар міністра оборони США Джефф Моррелл.

Міністр оборони США планує знову закликати партнерів по НАТО одностайно підтримати підключення Києва до Плану дій для членства (ПДЧ) в Альянсі. "Дана поїздка Роберта Гейтса в Таллінн покликана продемонструвати підтримку, надану нами Україні й іншим колишнім радянським республікам і сателітам, які бажають інтегруватися із Заходом", - сказав Джефф Моррелл.

Як зазначили офіційні особи Пентагона, що побажали залишитися неназваними, Роберт Гейтс, можливо, не поїхав би зараз у Таллінн, якби не серпнева криза в Грузії. "Міністр вирішив, що його поїздка в Естонію покаже, що США твердо стоять на стороні України, країн Балтії й інших наших союзників по НАТО в Східній Європі", - підкреслили вони, не сумніваючись при цьому, що на зустрічі в Таллінні будуть обговорюватимуться, крім політичних і військових реформ в Україні, події в Грузії й опозиція Росії щодо подальшого розширення НАТО на Схід.

Офіційні особи Пентагона визнають, що нинішні політичні безладдя в Україні віддаляють перспективу її членства в НАТО. "Але вона (українська влада) виявила зацікавленість у вступі в Альянс, і ми зараз працюємо з ними, щоб їхні бажання реалізувалися", - заявив представник Міноборони США. Що ж стосується заперечень із боку Росії, продовжив Джефф Моррелл, то Москві "не слід розглядати зусилля її сусідів інтегруватися із Заходом як загрозу для себе" - зазначив прес-секретар.

Також повідомляється, що на думку експертів, шанси на те, що Україні й Грузії найближчим часом нададуть плани дій щодо членства в НАТО малі, тому що члени альянсу чекають приходу нової адміністрації США.

Нагадаємо, що в Таллінні 13 листопада відбудуться шості неформальні консультації високого рівня Україна-Нато на рівні міністрів оборони, які пройдуть під головуванням генерального секретаря НАТО Яап де Хооп Схеффера.

Як повідомлялося, Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Вільям Тейлор заявив, що Україна може приєднатися до Плану дій щодо членства в НАТО в наступному році.

На початку жовтня федеральний канцлер Ангела Меркель заявила, що час для надання Україні й Грузії Плану дій по досягненню членства в НАТО (ПДЧ) ще не настав.

Водночас, 31 жовтня про підтримку прагнення України приєднатися до Плану дій щодо членства в НАТО заявила Данія.

Раніше, в п'ятницю, Президент України Віктор Ющенко провів зустріч із прем'єр-міністром Бельгії Івом Летермом, під час якої висловив надію на підтримку Бельгією надання Україні ПДЧ у НАТО в грудні цього року.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх