,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Заява партії «Наша Україна» з приводу припинення діяльності Коаліції демократичних сил
  • 17 сентября 2008 |
  • 11:09 |
  • нах... |
  • Просмотров: 38375
  • |
  • Комментарии: 1
  • |
0
«Наша Україна» змушена констатувати, що внаслідок змови Тимошенко з Януковичем і Симоненком Коаліція демократичних сил у Верховній Раді припинила існування.

Наші колишні партнери з БЮТ, порушивши коаліційну угоду, з 2 вересня до сьогодні узгоджують свої голосування і дії виключно з новими соратниками – регіоналами й комуністами. На жаль, передбачений законодавством десятиденний термін, протягом якого БЮТ міг повернутися до виконання коаліційної угоди і врятувати коаліцію, наші партнери використали винятково для зміцнення створеної ними прокремлівської більшості.

«Наша Україна» покладає всю відповідальність за руйнування Коаліції демократичних сил на Блок Юлії Тимошенко і вважає дії БЮТ свідомою зрадою виборців і партнерів по коаліції.

Розтоптавши нашу угоду і всі принципи демократичної коаліції, БЮТ заявляє про намір у цілковитій згоді з регіоналами й комуністами ревізувати Конституцію, зруйнувати систему національної безпеки, оборони, зовнішньої політики, перекроїти систему державного управління.

За таких обставин заяви окремих представників БЮТ про створення нової коаліції або в старому складі, або з додаванням Блоку Литвина є лише спробою зберегти обличчя перед власними виборцями. Для нашої політичної сили проблема полягає не в тому, є в коаліції Блок Литвина чи немає, а в тому, чи здатен Блок Тимошенко відмовитися від участі в антиукраїнській змові.

На жаль, своїми діями БЮТ засвідчив, що він цього зробити не здатен.

Нас дивують облудні заклики кудись «повернутися»: з 2 вересня демократичної більшості не існує, бо БЮТ увесь цей час діє в форматі іншої більшості, відмовляючись узяти участь у засіданні Ради коаліції.

Такі дії свідчать, що створення формальної коаліції між БЮТ і Партією Регіонів є лише справою часу.

Натомість «Наша Україна» не зрадить своїх виборців і не буде брати участі в коаліції з регіоналами й комуністами за жодних обставин.

Разом з тим, ми усвідомлюємо всю небезпеку коаліції БЮТ і Партії Регіонів для української держави. Одразу після офіційного оформлення нової більшості «Наша Україна» перейде в національну парламентську опозицію. Залишаючись з українським народом, ми докладемо всіх зусиль, щоб об’єднати суспільні сили, для яких свобода, безпека й незалежність України є найвищою цінністю. Разом ми зупинимо прокремлівську змову і захистимо незалежний і демократичний розвиток нашої країни.


Голова «Нашої України» В’ячеслав Кириленко

источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх