,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Новітній китайський бомбардувальник Xian H-20 може дебютувати в цьому році
0
Стратегічний бомбардувальник нового покоління в Китаї, ймовірно, буде готовий до введення в дію цього року, але, як кажуть, Пекін зважує наслідки прем’єри в складний час в регіональних відносинах через пандемію коронавіруса, інформують Економічні новини.

Військові джерела повідомили, що надзвуковий стелс-бомбардувальник Xian H-20, який, як очікується, подвоїть дальність удару, може вперше з’явитися на авіасалоні Чжухай в листопаді цього року, якщо пандемія піде на спад.

«Очікується, що авіашоу Чжухай стане платформою для просування іміджу Китаю і його успіху в боротьбі з пандемією, повідомляючи зовнішньому світу, що пандемія не зробила великого впливу на китайські підприємства оборонної промисловості», – сказало джерело.

Але поява бомбардувальника на авіасалоні в цьому році може посилити напруженість, безпосередньо загрожуючи країнам, що знаходяться в зоні його досяжності, особливо Австралії, Японії і Корейському півострову.

«Пекінське керівництво все ще ретельно обмірковує, чи вплине прем’єра бомбардувальника на регіональний баланс, особливо в зв’язку з тим, що напруженість в регіоні загострилася через пандемію Covid-19», – сказало інше джерело.

«Як і міжконтинентальні балістичні ракети, всі стратегічні бомбардувальники можуть бути використані для доставки ядерної зброї… якщо Китай заявив, що він проводить політику національної оборони, яка носить виключно оборонний характер, навіщо йому така наступальна зброя?»

Напруженість в регіоні в останній місяць загострилася через війну слів між Пекіном і Вашингтоном через пандемію, і обидві сторони посилили морське патрулювання морів Тайваньської протоки та Південного і Східного Китаю.

H-20 був розроблений для ураження цілей за межами другого острівного кільця, яке включає бази США в Японії, Гуамі, на Філіппінах.

Він буде оснащений ядерними і звичайними ракетами з максимальною злітною масою не менше 200 тонн і вантажопідйомністю до 45 тонн. Очікується, що бомбардувальник буде летіти на дозвукових швидкостях і потенційно може запустити чотири потужні гіперзвукові крилаті ракети-невидимки.

Однак, відповідно до джерел, як і перший в Китаї активний винищувач-невидимка J-20, розробка двигунів бомбардувальника H-20 відстала від графіка.

Для J-20 інженери розробляли турбовентиляторні двигуни WS-15 з високою тягою, але передбачається, що в літаку використовуються китайські двигуни WS-10B або російські двигуни AL-31FM2 / 3, які ставлять під загрозу його маневреність і скритність на дозвукових швидкостях.

Військові ентузіасти припускають, що H-20 може використовувати російський двигун NK-321, але два незалежних військових джерела заявили, що будуть оснащені модернізованим двигуном WS-10.

«WS-10 як і раніше є перехідним двигуном для H-20, тому що він недостатньо потужний. Для його заміни може знадобитися два-три роки», – сказало одне з джерел.

Другий сказав, що швидкість Н-20 буде повільніше, ніж його первісна конструкція, а деякі його бойові можливості будуть знижені.

«Ось чому американським військово-повітряним силам наплювати на H-20, тому що він недостатньо сильний, щоб викликати будь-які побоювання».

Якби США вирішили розгорнути більше надзвукових винищувачів F-35 – вони вже продали близько 200 Японії і Південній Кореї – це могло б підштовхнути Китай до якнайшвидшого введення в дію нового бомбардувальника, сказало друге джерело.

Вважається, що H-20 розроблявся з початку 2000-х років. Проект з розробки стратегічного бомбардувальника був вперше оголошений Народно-визвольною армією в 2016 році.
enovosty.com

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх