,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ЄС не вимагає від України легалізації одностатевих шлюбів
  • 1 января 2014 |
  • 12:01 |
  • norman orx |
  • Просмотров: 519
  • |
  • Комментарии: 5
  • |
-11
Про це йдеться у розповсюдженій у вівторок заяві Представництва ЄС в Україні.

Відомство заявило, що протягом останніх днів було розповсюджено цифри, які "неточно відображають справжні вигоди", які Угода про асоціацію з ЄС могла б принести Україні, а також що існують "серйозні непорозуміння" про повноваження ЄС.

У Представництві нагадали, що подавати чи не подавати заявку на вступ до ЄС є рішенням кожної окремої країни, та відповіли на деякі інші тези та припущення, озвучені останнім часом в Україні.

Країна вирішує сама

Заява Представництва цитує 49-ту статтю Договору про Європейський Союз, згідно з якою будь-яка європейська держава, яка поважає принципи, на яких засновано ЄС, може претендувати на членство в ньому.

Представництво нагадує, що подача заявки на вступ до ЄС є рішенням кожної окремої країни, а асоціація з Союзом "є кроком вперед у процесі і дозволяє кожній країні зважити, чи слід просуватися далі".

"Ми беремо до відома останні опитування громадської думки, які показують, що більшість українців підтримує майбутнє членство в ЄС", – заявляють у Представництві.

Останнім часом низка провладних політиків неодноразово заявляли, що асоціація з ЄС та членство у Союзі є не пов’язаними між собою поняттями, а Євросоюз жодного разу не гарантував Україні членство у цьому об’єднанні.

Представництво ЄС також заявляє, що "деякі цифри" стосовно наслідків підписання Угоди про асоціацію та повну і всеохоплюючу зону вільної торгівлі для України "жодним чином не відображають справжні вигоди тісніших зв'язків з ЄС для України".

"Досвід країн Центральної Європи показує, що асоціація з ЄС приносить користь обом сторонам. Економіки зросли і привабили іноземні інвестиції, в той же час стимулюючи внутрішні інвестиції; конкурентоспроможність збільшилася і дозволила швидке зростання торгівлі; відкриті ринки зробили ці країни менш уразливими до коливань на світових ринках", – йдеться у заяві.

У той же час, стверджує заява, доступ на ринок ЄС не завдасть шкоди для традиційної торгівлі або співробітництва з Росією.

"Нічого спільного"

Представництво ЄС також відреагувало на озвучені деякими провладними політиками тези стосовно того, що зближення з Євросоюзом вимагатиме від України легалізації одностатевих шлюбів.

"ЄС не встановлює закони щодо сім'ї і не втручається у питання моралі. Це залишається питанням національних урядів", – йдеться у заяві відомства.

Представництво ЄС нагадує, що деякі члени Союзу вирішили узаконити одностатеві шлюби, а інші – визначають шлюб як союз між чоловіком і жінкою.

У відомстві нагадують, що антидискримінаційні закони, в контексті яких подекуди говориться про можливу легалізацію одностатевих шлюбів, є частиною затвердженого Україною та ЄС плану щодо лібералізації візового режиму.

"Туди включено закони проти дискримінації, але вони не мають нічого спільного з правилами, що регулюють шлюбні відносини. Замість цього, для просування по шляху до лібералізації візового режиму, потрібно, щоб Україна ухвалила закони проти всіх типів дискримінації на робочому місці, аналогічні до правил ЄС у цій галузі", – говориться у заяві.

Наприкінці листопада уряд України оголосив про призупинення підготовки до підписання асоціації з ЄС, заявивши, що українська економіка не готова для цього і що зараз така угода завдасть їй збитків.

Після оголошення цього рішення в Києві та кількох інших містах розпочалися масові Клацнути антиурядові протести, які тривають і досі.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх