,


Наш опрос
«Північному потоку – 2» бути, чи ні?
Бути
Не бути
хз


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ООН заявляє, що Сирійські військові застосовують тортури до дітей і використовують їх як "живі щити" на танках
  • 12 июня 2012 |
  • 20:06 |
  • norman orx |
  • Просмотров: 1063
  • |
  • Комментарии: 19
  • |
ООН заявляє, що Сирійські військові застосовують тортури до дітей і використовують їх як "живі щити" на танках


Сирійські військові застосовують тортури до дітей і використовують їх як "живі щити" на танках, щоб запобігти атакам опозиційних сил, йдеться у доповіді Організації об’єднаних націй.
Спеціальний представник ООН із захисту прав дітей в зонах збройного конфлікту Радхіка Кумарасвамі твердить, що дітей катували у в’язницях, а також масово вбивали у масових різанинах.

У доповіді також йдеться про те, що сили повстанців також використовують дітей на лінії фронту.

ООН також звинувачує Сирію в плануванні нової різанини, тоді як генсек ООН Пан Гі Мун засудив зростання насильства в країні.

Сліди тортур
Спецпредставник ООН розповіла Бі-Бі-Сі, що її команда повернулася з Сирії з "жахливою" доповіддю.

За словами Радхіки Кумарасвамі, вона ніколи не стикалася з ситуацією, коли дітей не лише не жаліли, але й робили мішенню військового конфлікту.

Колишні солдати розповідали про стрілянину в мирній місцевості, вони бачили вбитих та покалічених дітей, сказала вона.

"Ми також мали свідчення і бачили дітей, які були закатовані, а також таких, на тілах яких були сліди тортур. Деякі діти нам також розповіли, що їхніх ровесників змушують їздити на броні танків і таким чином використовують як "живий щит", щоби танки не обстрілювали сили противника", - повідомила спецпредставник ООН.

Спецпредставник ООН також критикує Вільну сирійську армію, яка протистоїть військам Дамаска, за залучення дітей, молодших 16-и років, до спостереження за лінією фронту.
"Вперше ми почули, що Вільна сирійська армія залучає дітей до роботи в медичній сфері та в обслуговуванні, однак це - на передовій", - твердить пані Кумарасвамі.

У доповіді ООН йдеться про те, що така кількість жертв серед дітей у Сирії є незвичною навіть для військових ситуацій.

За її словами, в останній різанині також були вбиті діти, віком до 10-и років.

У доповіді ООН щодо захисту прав дітей в зонах збройного конфлікту акцентує увагу на атаці на одне з сіл у провінції Ідліб, що сталася 9 березня.

За розповідями свідків, кількох дітей насильно забирали з дому для того, щоб використати їх як "живі щити". Солдати "ставили дітей у лобові вікна автобусів, що везли військових у рейд на село".

Іншим дітям зав'язували очі і били, піддавали стресу, шмагали важкими електричними кабелями, припікали сигаретами, а в одному випадку - застосовували електричний струм під час допитів, йдеться у доповіді ООН.

"Тривожні темпи"
У Сирії у рамках мирного плану перебуває група спостерігачів ООН.
Однак, незважаючи на міжнародні дипломатичні зусилля, кровопролиття в Сирії продовжується. Активісти повідомляють про вбивство 100 людей у понеділок, 11 червня.

Представники опозиції переконані, що режим президента Башара Асада навмисне чинить збройні напади на мирне населення. Водночас уряд звинувачує в насильстві "збройні банди".

Міжнародний посланець Кофі Аннан заявив, що бойові дії в Сирії загострюються вкрай тривожними темпами. За його словами, в країні посилюється міжконфесійна ворожнеча, яка поширюється на сусідній Ліван.

За словами речника Клацнути Кофі Аннана, спецпосланець ООН підштовхує країни, які мають вплив на Сирію, чинити тиск як на сирійську владу, так і на опозицію, аби припинити насильство.

Тим часом британський уряд заявив, що військове втручання в сирійський конфлікт не розглядається, і Сирію не слід розглядати, як ще одну Лівію.

My Webpage

п.с. фінноугромордва знайшла собі достойних братів - дикарів, як і вони.
а тепер бігом налетіли розказувати про Гускій мІрЬ. facepalm

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх