,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У Європарламенті розклали плакат "Юлі - волю"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
-10
У Європарламенті розпочалися дебати щодо ситуації зі справою Юлії Тимошенко та її впливу на українсько-європейські відносини.
На засіданні присутні дочка прем'єра Євгенія Тимошенко та заступник голови партії "Батьківщина" Григорій Немиря.
Після оголошення обговорення, у залі Європарламенту депутати розклали плакат англійською мовою "Freedom for Julia", що перекладається як "Юлі Волю!"Єврокомісар Штефан Фюле на початку засідання заявив про занепокоєння перенесенням розгляду касації у справі Тимошенко.

"Що стосується дотримання законних прав Тимошенко, український касаційний суд оголосить рішення в справі Тимошенко наприкінці червня, а Європейський суд з прав людини може прийняти рішення тільки після цього", - сказав він.

"Це також стосується справи Юрія Луценка, який також подав апеляцію на його вирок. Всі майбутні суди мають дотримуватися положень нового КПК і таким чином забезпечити рівність сторін, прав захисту і звинувачення, та працювати без попереднього ув'язнення", - додав Фюле.
У Європарламенті розклали плакат "Юлі - волю"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

"Ми очікуємо від України прогресу", - додав він і назвав кроком вперед прийняття Кримінального процесуального кодексу.
"Однак Тимошенко та інші жертви політично вмотивованого правосуддя вже засуджені", - додав він і наголосив на необхядності реформування Кримінального кодексу.
Фюле також наголосив, що важливими також є майбутні вибори до парламенту.
"Вибори будуть важливим тестом. Ми слідкуватимемо за компанією і виборами дуже уважно. Вибори свідчитимуть, чи хоче Україна відповідати європейським очікуванням", - додав він.
Він ще раз підкреслив, що подальше просування відносин з Україною залежатиме від відмови України від "вибіркового правосуддя", проведення чесних виборів та здійснення реформ.

Українська правда

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх