,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Reuters: Росія готується до найбільшої акції протесту за Путіна
-11
Reuters: Росія готується до найбільшої акції протесту за Путіна

Мітинги незадоволених фальсифікаціями на виборах до Держдуми РФ обіцяють у найближчі вихідні стати наймасштабнішою акцією протесту за 12 років правління Володимира Путіна, пише агентство Reuters.

На московську акцію підписалися в інтернеті вже понад 30.000 осіб, і організатори погодилися з пропозицією влади перенести мітинг з-під стін Кремля за річку.

"Нам байдуже, де проводити. Ми вважаємо питання місця другорядним", - сказав Reuters співголова незареєстрованої Партії народної свободи Володимир Рижков, який забирав повідомлення мерії про перенесення мітингу на Болотну площу з площі Революції.

Частина опозиціонерів, наголошуючи на мирних намірах організаторів і небажанню боротися з поліцією, обіцяє зустріти тих, хто прийде на раніше оголошене місце, і проводити їх на узгоджену акцію.

На Болотну площу збираються соратники Рижкова по Парнасу Борис Нємцов і Михайло Касьянов, лідер Яблока Сергій Митрохін, а також оратори з Компартії і Справедливой ​​России

Учасники мітингу вимагатимуть "перевиборів і звільнення політв'язнів", сказала Reuters лідер руху на захист Хімкінского лісу Євгенія Чирикова.

Громадянська активність вихлюпнулася на вулицю з соціальних мереж у відповідь на численні повідомлення про фальсифікації на минулих парламентських виборах, за підсумками яких "Единая Россия" набрала майже половину голосів. Громадськість вважає ці цифри завищеними, посилаючись на результати exit polls у Москві, які фіксували набагато меншу підтримку правлячої партії. Президент Дмитро Медведєв, зі свого боку, впевнений, що масштаб фальсифікацій перебільшений, а озвучені виборчкомом цифри "відповідають розподілу симпатій у суспільстві".

Після семитисячного мітингу, в який переросла акція із 300 осіб у понеділок на Чистих ставках, про участь у суботніх зборах через соціальні мережі Facebook і Вконтакте заявили понад 30.000 осіб.

За перші два дні протесту в Москві та Санкт-Петербурзі було затримано близько тисячі осіб. Борець з корупцією Олексій Навальний та Ілля Яшин з руху Солідарність, що вступали з промовами на першому московському мітингу, отримали по 15 діб арешту.

Після акції на Чистих ставках відбувся неузгоджений захід на Тріумфальній площі у вівторок, де приблизно тисячу незадоволених владою зустріли організовані прихильники Путіна числом вдвічі більшим і поліція, розсіяна прихильників опозиції.

Середа і четвер у Москві пройшли спокійно, але при багаточисленній присутності вартових правопорядку і техніки в традиційних місцях скупчення опозиціонерів: більш ніж 50.000 поліцейських і солдатів внутрішніх військ переведено на посилений режим ведення служби.

Напередодні правлячий тандем публічно визнав право громадян на протестні виступи, але застеріг від участі в несанкціонованих акціях. Московська мерія узгодила чотиригодинний мітинг - з 14.00 до 18.00.

Чирикова збирається на площу Революції зустріти там людей, що заблукали, і проводити їх на Болотну. Вона впевнена, що поліція цьому не завадить. "Я хочу, щоб усі люди чітко розуміли, що в нашій країні будь-які виходи на мітинги небезпечні. Але я не думаю, що це настільки небезпечно, щоб сидіти тремтіти вдома і нічого не робити", - сказала вона.

У Петербурзі, де чесних виборів збираються вимагати понад 10.000 осіб, акції не узгоджені. Інтернет-активісти і петербурзьке відділення Іншої Росії планують зібратися о другій годині дня в центрі міста на площі Повстання. Інші групи мають намір прийти туди ж до сьомої вечора, а деякі члени місцевого відділення партії Яблоко кликали своїх прихильників зібратися біля Казанського собору.

Блоги: Блоги: продавлена перемога партії Путіна. Блог Віталія Сича на Корреспондент.net

Начальник петербурзької поліції Михайло Суходольський звернувся до городян із закликом залишитися вдома, щоб не відволікати поліцію від "криміногенних ділянок, що вимагають підвищеної уваги".

Акції протесту в суботу планують провести незадоволені і в інших містах країни - на картах і в групах користувачів соціальних мереж в інтернеті кількість потенційних вогнищ громадянської активності перевищила сотню.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх