,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Перемога, здається. Корреспондент з'ясував, що врятувало партію Путіна від провалу на виборах
-5
Перемога, здається. Корреспондент з'ясував, що врятувало партію Путіна від провалу на виборах

Партія Володимира Путіна Единая Россия стрімко втрачає підтримку росіян, але все ще зберігає контроль над парламентом країни. Як пише видання Корреспондент, найбільшу підтримку партія отримує у віддалених і контрольованих регіонах на зразок Північного Кавказу, Чукотки та Республіки Тива.

Масштабні фальсифікації та порушення, масовані атаки хакерів на сайти незалежних ЗМІ, а також затримання поліцією сотень опозиційно налаштованих росіян на несанкціонованих акціях протесту. Як пише Корреспондент, такі були декорації у виставі під назвою "перемога прокремлівської партії Единая Россия на виборах в Держдуму 4 грудня".

Видання зазначає, що, незважаючи на перемогу, причин для радості у партії влади небагато. Незважаючи на те, що за цифрами вона на виборах і перемогла, на ділі - в підтримці населення - суттєво програла: на минулих виборах до Держдуми, у 2007 році, за неї проголосували на 14,7% виборців більше. Таким чином, від Единой России відвернулися 13 млн виборців.

Корреспондент зазначає, що в третині регіонів - переважно європейської частини Росії - єдинороси набрали менш як 30-40% голосів. Ярославська область дала партії влади найменше за інших - 29%.

Причому високі результати ЕР показала не в Санкт-Петербурзі або Москві, де чесність виборів контролювалася практично на всіх дільницях спостерігачами, а в далеких округах. Так, у Дагестані, Інгушетії і Мордовії результат правлячої партії дивним чином перевалив за 90%, причому рекордний результат продемонструвала Чечня - абсурдні 99,5%.

Як зазначає видання, у цих же регіонах, які надали партії Путіна найбільшу підтримку, зашкалює і явка виборців: зазвичай комбінація цих двох чинників - неймовірної явки та підтримки - свідчить про явну фальсифікацію.

При цьому оглядачі навперебій повідомляють про масові випадки фальсифікації на виборах, а також про те, що високий відсоток голосів єдинороси продемонстрували лише у найбільш керованих регіонах.

Детальніше про підсумки минулих у Росії парламентських виборів читайте в № 48 видання Корреспондент від 9 грудня 2011 року.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх