,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У Москві й Петербурзі затримують учасників мітингів опозиції
-4
У Москві й Петербурзі затримують учасників мітингів опозиції

Поліція затримує учасників акції опозиції біля Тріумфальної площі в Москві та біля Гостиного двору в Петербурзі.

Крім поліції, в Москві опозиціонерів зустріла велика група активістів молодіжних рухів, що підтримують Единую Россию. Вони скандують "Росія! Путін!" і б'ють у барабани. Сотні молодих людей займають усю територію від виходу зі станції метро Маяковська до Театру сатири. Багато молоді прийшло з барабанами.

Slon.ru повідомляє, що опозиції протистоять до 5000 представників молодіжних рухів НАШИ, Молодая Гвардия та Россия молодая.

Поліція відтісняє громадян від входу в метро Маяковська на Тверську. Біля виходу з метро утворилася штовханина, поліцейські пропонують людям проходити наліво і направо від виходу і не дають звернути з Тверської вулиці на Тріумфальну, де збирається опозиція.

Поліцейські також виштовхують з магазинів і наметів на Тверській людей, що там знаходилися, зокрема, виштовхнули кореспондента агентства РИА Новости. Причини своїх дій поліція не пояснює і на питання, у тому числі журналістів, не відповідає.

Кількох затриманих провели в автобуси.

Світський оглядач Божена Ринська на своїй сторінці у Facebook повідомила про те, що її затримали, вважаючи журналістське посвідчення ксерокопією.

У Петербурзі акція опозиції триває вже третій день. Її учасники висловлюють невдоволення виборами у Держдуму, що відбулися в Росії, а також виборами в Законодавчі збори Петербурга.

Перед виходом із метро Гостиний двір зібралося кілька сотень людей, вони почали співати гімн Росії, інші пісні, плескати в долоні й свистіти.

Поліція не раз попереджала їх про незаконність заходу і вимагала звільнити прохід до метро. Після того, як учасники відмовилися піти, почалися затримання.

Затриманих садять у спеціально підігнані автобуси і відвозять у поліцейські дільниці.

Між тим, на Площі Революції в центрі Москви триває мітинг Единой России на підтримку партії на парламентських виборах 4 грудня. Організатори заявляють, що в ньому очікується участь 10 тисяч осіб.

Нагадаємо, Центрвиборчком Росії опрацював 99,99% протоколів на виборах Державної думи: керівна партія Единая Россия набирає 49,3% голосів, КПРФ — 19,2%, ЛДПР — 12,0%, Справедливая Россия — 13,25%.

Міжнародні спостерігачі від ПАРЄ і ОБСЄ заявили про велику кількість порушень під час виборів, а також втручання влади в хід голосування.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх