,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Прес-секретар Путіна: Несанкціоновані акції повинні припинятися
-4
Прес-секретар Путіна: Несанкціоновані акції повинні припинятися

Російська влада у вівторок, 6 грудня, відреагувала на масштабні політичні акції протесту, що відбулися за день до цього, пообіцявши припиняти несанкціоновані "вуличні виступи.

Як зазначає Reuters, підтверджені західними спостерігачами порушення на користь правлячої в РФ партії Единая Россия на недільних парламентських виборах стали причиною виступів опозиції: на вулиці Москви і Петербурга в понеділок вийшли тисячі людей.

Поліція затримала чотири сотні людей, пояснивши, що вони порушили узгоджені з владою умови акції, спробувавши пройти вулицями.

"Ті, хто проводить санкціоновані акції, жодним чином не повинні обмежуватися у своїх правах, що, власне, ми зараз і спостерігаємо. Дії тих, хто проводить несанкціоновані акції, повинні відповідним чином припинятися", - сказав прес-секретар прем'єра міністра РФ Дмитро Пєсков.

Правозахисники і критики Путіна говорять, що хоча право людей збиратися мирно і без зброї спочатку "санкціоновано" і гарантовано Конституцією, влада використовує законодавчу реалізацію цього права - необхідність узгодження акцій - як підставу для їх блокування та переслідування учасників за порушення.-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх