,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Велика Британія стурбована арештом Тимошенко
-4
Велика Британія стурбована арештом Тимошенко

Заступник міністра закордонних справ Великої Британії Алістер Берт заявляє про стурбованість у зв'язку з арештом в Україні лідера опозиції, екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко

"Я був дуже стурбований, довідавшись про затримання українського опозиційного політика Юлії Тимошенко 5 серпня", - сказав Алістер Берт, повідомляє сайт Тимошенко.

З його слів, Велика Британія разом з партнерами по Європейському Союзу продовжить уважно відслідковувати хід судових процесів над Тимошенко та іншими колишніми міністрами її уряду і посадовими особами.

"Я закликаю українську владу дотримуватися високих демократичних стандартів, включаючи повагу прав людини, забезпечення верховенства права і незалежного, прозорого і справедливого судового процесу. Такі передумови для більш тісної інтеграції України з Європейським Союзом", - заявив Берт.

Раніше повідомлялось, що уряд США стурбований арештом Тимошенко.

Нагадаємо, 5 серпня, головуючий в газовій справі суддя Печерського райсуду Києва Родіон Кірєєв задовольнив клопотання сторони обвинувачення про арешт екс-прем'єра України Юлії Тимошенко.

Підставою для зміни запобіжного заходу для Тимошенко з підписки про невиїзд на взяття під варту, як сказано в рішення суду, є "системні порушення підсудної, зокрема, вона перешкоджала допиту свідків". Наступне засідання суду у цій справі відбудеться 8 серпня.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх