,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Дзвінок з повідомлення про смерть Політковської, співпав у часі з її вбивством
  • 26 декабря 2008 |
  • 01:12 |
  • Batman |
  • Просмотров: 27152
  • |
  • Комментарии: 2
  • |
0
Дзвінок з повідомлення про смерть Політковської, співпав у часі з її вбивством

Анонімний дзвінок у міліцію з повідомленням про вбивство оглядача Нової газети Ганни Політковської, співпав у часі з вбивством журналістки.

Сьогодні, 25 грудня, в ході процесу був допитаний оперуповноважений кримінального розшуку ОВД Тверського району Москви старший лейтенант Вадим Арсанов, який складав рапорт про виявлення тіла Політковської. У цьому документі він записав час смерті журналістки – 16:06 мск. Свідок пояснив, що цей час назвав черговому по ОВД анонім, який повідомив про злочин.

"Я підозрюю, що дзвінок був анонімним", - сказав міліціонер.

Водночас з розкадровки запису систем відеоспостереження стало зрозуміло, що Політковська увійшла до під’їзду о 16:06 мск, а менш ніж через 30 секунд - о 16:07 мск - з під’їзду вибіг ймовірний вбивця.

Адвокат одного з підсудних Мурад Мусаєв зробив висновок, що до міліції дзвонив або сам вбивця, або той, хто міг його бачити, або слідство так і не змогло встановити час скоєння злочину.

За словами адвоката, у справі містяться заяви про виявлення тіла Політковської, як мінімум від трьох людей, але в жодному з протоколів їхнього допиту не вказаний час, коли вони знайшли тіло.

Крім того, захист продемонстрував присяжним презентацію, підготовлену слідством, де відтворюється картина подій у день вбивства Політковської. Мусаєв звернув увагу присяжних на те, що, згідно з розкадровкою, о 15:49 мск передбачуваний вбивця підходить до під’їзду журналістки, а о 15:56 мск заходить до нього. Водночас, згідно зі звітом зовнішніх камер відеоспостереження, о 15:55 мск цей же ймовірний вбивця лише виходить з машини, яка була припаркована недалеко від будинку Політковської.

Нагадаємо, підозрюваний у вбивстві журналістки Нової газети Ганни Політковської Рустам Махмудов оголошений у міжнародний розшук по лінії Інтерполу.

Раніше газета КоммерсантЪ повідомила, що ймовірному вбивці журналістки Ганни Політковської Рустаму Махмудову, можливо, вдалося сховатися за допомогою документів, виданих ФСБ.

5 грудня під час слухань один зі свідків заявив, що замовник вбивства оглядача Нової газети Ганни Політковської заплатив організаторам і виконавцям злочину 2 мільйони доларів.

Тоді ж адвокат підсудних заявив, що вбивство журналістки Ганни Політковської замовив якийсь російський політик. 19 листопада фігуранти справи про вбивство журналістки Ганни Політковської заявили у суді про свою невинуватість.
За матерiалами: Lenta.ru, РИА Новости

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх