,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Путін і Макрон домовились про тіснішу співпрацю для боротьби з кризами
+1
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на RFERL.

Хуйло заявив 26 червня, що в ході розмови були порушені теми кризи в Україні, Сирії та Лівії, а також напруженість в Балканському регіоні, зокрема, йшлося про необхідність "об'єднати наші зусилля" для боротьби із загальними загрозами, такими як пандемія коронавірусу, міжнародний тероризм і зміна клімату.

Макрон сказав , що "всі регіональні кризи, які ми пережили, показують важливість перетворення європейського простору, в широкому сенсі, від Лісабона до Владивостока, в реальний простір співпраці і миру".

Раніше Макрон закликав Європу і НАТО переглянути своє стратегічне партнерство з Росією, заявивши, що політика стримування Москви в останні роки зазнала невдачі.

Макрон "упевнений, що ми зможемо домогтися прогресу з Росією з цілого ряду питань", заявив представник французького президента, додавши, що обидва лідери провели більшу частину своєї розмови, обговорюючи ситуацію в Лівії.

Щодо України, то Макрон підкреслив важливість відновлення реалізації дорожньої карти, спрямованої на припинення конфлікту, яка була узгоджена в ході паризької зустрічі в грудні лідерів Франції, Німеччини, Росії та України.
eurointegration.com.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх