,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Макогон: «Газпром» знищує навіть теоретичну можливість транзиту через Україну
0
Про це в інтерв’ю OilPoint розповів глава ОГТСУ Сергій Макогон.

«Ось це, що «Газпром» почав демонтувати труби на своїй території, по яким газ постачається до кордону з Україною – це проблема, але ми на неї особливо вплинути не можемо. Фактично вони хочуть знищити навіть теоретичну можливість транзиту газу Україною в майбутньому», – сказав Макогон.

При цьому очільник «Оператора ГТС» наголосив, що компанія не відмовлятиметься від «малого транзиту» – використання системи адресної закупівлі європейцями. «Так, потужності стануть меншими, але ми зможемо виконувати невеликі обсяги транзиту – 20-30 мільярдів кубометрів. Він відбуватиметься тими ж трубами, по яким відбуватиметься і внутрішнє транспортування», – додав Макогон.

За його словами, «Оператор ГТС» сфокусував свої капітальні інвестиції на ті об’єкти, що використовуватимуться і без транзиту від «Газпрому». При цьому Макогон не підтримує сценарій дроблення ГТС на окремі частини – для транзитних послуг та внутрішнього ринку України, оскільки така ідея не відповідає логіці газового ринку ЄС.

Якщо ж контракт із «Газпромом» не буде подовжений, то «Оператор ГТС» зосередиться на поставках газу для своїх споживачів. «Скоротимось, ужмемось та працюватимемо для внутрішніх поставок, імпорту, ПСГ та добування», – коментує Макогон.oilpoint.com.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх