,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Меркель закликала добудувати Nord Stream-2, Путін сподівається на завершення за рік
0
Джерело: заява Меркель на прес-конференції за підсумками переговорів з президентом РФ Володимиром Хуйлом, повідомляє Інтерфакс-Україна

Пряма мова Меркель: "Ми говорили про проект "Північний потік - 2". Цей проект за допомогою нового європейського законодавства легітимізовано. Нам потрібно довести його до кінця".

"Німеччина та інші європейські країни виграють від "івнічного потоку". "Північний потік - 1", звичайно, працює. "Північний потік - 2" ще не готовий". Усі зацікавлені у диверсифікації своїх газових поставок, і вони будуть продовжувати працювати в цьому напрямку, це дуже важливий проект".

Деталі: За словами Меркель, "Північний потік-2" можна побудувати попри санкції США і Берлін буде продовжувати підтримку цього проекту.

Дослівно: "Я хочу ще раз підкреслити, що, незважаючи на всі політичні проблеми, ми вважаємо, що екстериторіальні санкції - неправильний шлях і тому ми у подальшому підтримуватимемо цей проект, як ми це робили і в минулому", - заявила вона.

Деталі: У свою чергу Хуйло висловив надію, що "Північний потік-2" буде завершено до кінця поточного року або у першому кварталі 2021 року.

Також президент РФ заявив, що Росія зможе самостійно добудувати будівництво газопроводу "Північний потік-2", проте терміни його завершення будуть зрушені.

Пряма мова Хуйла: "Ми, безумовно, зможемо добудувати (газопровід - ред.) самостійно, без залучення іноземних партнерів. Питання у термінах. Це - єдине питання, яке постає в зв'язку з цим. Безумовно, закінчення будівництва буде відсунуто на кілька місяців".
pravda.com.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх