,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Алкогольний фальсифікат із "ЛНР" контрабандою постачають до ЄС - ЗМІ
0
Про це повідомляє "Белорусский партизан".

За даними видання, про цю контрабанду знає ФСБ Росії, яке "не тільки перешкоджає кримінальним групам здійснювати свою діяльність, але навпаки її курирує".

"Підозрюють, що в Білорусі ці поставки теж мають своїх покровителів серед правоохоронних, митних та прикордонних органів", - йдеться у статті.

З підприємства "Луганова" в Луганську алкогольний фальсифікат відправляється вантажівками до російського Смоленська через неконтрольовану Україною ділянку кордону, де товар оформлюють як продукт російського виробництва і надають йому відповідний сертифікат.

На території РФ фальсифікований алкоголь продають китайській фірмі-посереднику "CRYSTAL-C Investment Limited". Але відправляють його не в Китай, а через територію Білорусі до Литви на логістичний склад у м. Тракай.

"Там контрабанда потрапляє на склади офшорної компанії "LARKDALE CONSTRUCTION LLP".

З Литви контрафакт відправляють до Великої Британії, уникнувши виплати митних податків та зборів. Там він реалізується роздрібними партіями через місцевих бізнесменів, британських громадян Ніла Сміта і Джонатана Вейла", - йдеться у розслідуванні.
pravda.com.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх